reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Jak tam @agawid ?
Bo ja niestety witam sie z 1dc 😪😪😪.
U mnie dziś 1 dc, ale mam wrażenie, ze wraz z przyjściem okresu oczyszcza mi się umysł i jakoś łatwiej zaakceptować mi rzeczywistość. Kolejna szansa przed nami ;) Ja zapisałam się do dr w następnym tygodniu będę z nim rozmawiała o in vitro, choć mój partner namawia mnie na 3 IUI, zobaczymy ;)
 
U mnie dziś 1 dc, ale mam wrażenie, ze wraz z przyjściem okresu oczyszcza mi się umysł i jakoś łatwiej zaakceptować mi rzeczywistość. Kolejna szansa przed nami ;) Ja zapisałam się do dr w następnym tygodniu będę z nim rozmawiała o in vitro, choć mój partner namawia mnie na 3 IUI, zobaczymy ;)
Super podejście :-) trzymam kciuki za owocne rozmowy. Czerwiec jest też Twój 💪💪
 
Napewno wszystkim zasmakuje a jak nie to przyjadę wieczorem i sama wszystko zjem[emoji1786][emoji16]
Czesc Moje Panie [emoji3059] trzymajcie kciuki bo zaprosiłam 16 osób na imprezę z okazji 5.rocznicy ślubu i mojej 30tki i trochę się stracham czy im będzie smakować to co ugotowałam i przygotowałam jako przekąski [emoji2][emoji2]
 
Hej dziewczyny, dzisiaj jest 25 dzien cyklu i 13 dni po pregnylu i test wyszedł negatywny😪myślicie, ze jest może szansa na zmianę tego wyniku? Czy ktoras z Was jest zachodniopomorskiego i może polecić dobrego lekarza? Moja dotychczasowa lekarka nie leczy niepłodności i to ci mogła to juz zrobiła😩chciałabym pójść do lekarza, który dobrze nas poprowadzi, żeby nie tracić czasu. Nie wiem już co robic u nie chciałabym od razu isc w invitro, śle z kolei jedna iui już nie wyszła i dotychczasowa lekarka powiedziała, ze nasze komórki się nie łącza😩ale rok temu naturalnie bez wspomagania jakoś się połączyły tylko nie utrzymały...
 
Czesc Moje Panie 🥰 trzymajcie kciuki bo zaprosiłam 16 osób na imprezę z okazji 5.rocznicy ślubu i mojej 30tki i trochę się stracham czy im będzie smakować to co ugotowałam i przygotowałam jako przekąski 😃😃
Ja ma to samo dwa razy w roku, 15 osób plus 3 dzieci które chcą z ciocią się bawić i tak lawiruje między kuchnią, gośćmi a dzieciaczkami 😃 jeszcze najstarsze z nich zawsze na noc zostaje po takiej imprezie więc padam na twarz o 23 😁
 
Hej dziewczyny, dzisiaj jest 25 dzien cyklu i 13 dni po pregnylu i test wyszedł negatywny😪myślicie, ze jest może szansa na zmianę tego wyniku? Czy ktoras z Was jest zachodniopomorskiego i może polecić dobrego lekarza? Moja dotychczasowa lekarka nie leczy niepłodności i to ci mogła to juz zrobiła😩chciałabym pójść do lekarza, który dobrze nas poprowadzi, żeby nie tracić czasu. Nie wiem już co robic u nie chciałabym od razu isc w invitro, śle z kolei jedna iui już nie wyszła i dotychczasowa lekarka powiedziała, ze nasze komórki się nie łącza😩ale rok temu naturalnie bez wspomagania jakoś się połączyły tylko nie utrzymały...
Dziwna teoria lekarki, przecież w środku nie siedzi żeby stwierdzić czy dochodzi do zapłodnienia czy nie. Więc ja bym się nie sugerowała w ogóle jej teorią. Ja jestem z kujawsko- pomorskiego więc Ci nie pomogę ale napewno dziewczyny poleca Ci jakaś klinikę 😉 napewno podstawowy panel badań hormonalnych trzeba będzie zrobić plus badanie nasienia. Od tego trzeba będzie zacząć. Trzymam kciuki 😉
 
Dziwna teoria lekarki, przecież w środku nie siedzi żeby stwierdzić czy dochodzi do zapłodnienia czy nie. Więc ja bym się nie sugerowała w ogóle jej teorią. Ja jestem z kujawsko- pomorskiego więc Ci nie pomogę ale napewno dziewczyny poleca Ci jakaś klinikę 😉 napewno podstawowy panel badań hormonalnych trzeba będzie zrobić plus badanie nasienia. Od tego trzeba będzie zacząć. Trzymam kciuki 😉
badanie nasienia mamy już zrobione. Co prawda tylko 1% prawidłowych, ale z kolei jest duuuzo😉mąż od 2 miesięcy bierze suplementy na poprawę jakości i mamy powtórzyć badanie. Lekarka twierdzi, ze się łącza bo bardzo dobrze reaguje na stymulację, pecherzyki pękają a i tak nie wychodzi. Nie biorę jej opinii jako wiążącej i dlatego chciałabym trafić po opiekę dobrego lekarza. Byliśmy w jednej z klinik u nas u jednego z lepszych lekarzy, ale jego chaotyczność i nie pamiętanie nas po 2 godzinach jak wróciliśmy z wynikami lekko mnie do niego zraziła i miotam się czy do niego wrócić czy isc do kogoś innego
 
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj jest 25 dzien cyklu i 13 dni po pregnylu i test wyszedł negatywny😪myślicie, ze jest może szansa na zmianę tego wyniku? Czy ktoras z Was jest zachodniopomorskiego i może polecić dobrego lekarza? Moja dotychczasowa lekarka nie leczy niepłodności i to ci mogła to juz zrobiła😩chciałabym pójść do lekarza, który dobrze nas poprowadzi, żeby nie tracić czasu. Nie wiem już co robic u nie chciałabym od razu isc w invitro, śle z kolei jedna iui już nie wyszła i dotychczasowa lekarka powiedziała, ze nasze komórki się nie łącza😩ale rok temu naturalnie bez wspomagania jakoś się połączyły tylko nie utrzymały...
A na jakiej podstawie stwierdziła, że się nie łącza?
Radziłabym się udac do Kliniki Niepłodności nawet na konsultacje i podstawowe badania, nie ma co tracić czasu :)
 
Do góry