reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hejka dziewczyny ja dziś byłam na USG i jutro o 14 kolejna próba, mam nadzieję że do trzech razy sztuka i będzie zakończona pomyślnie zdecydowaliśmy się również na zmianę dawcy mam nadzieję że to będzie ten moment i że to jest ten czas. W końcu wiosna przyszła wszytko się rodzi do życia🙂😆😆😉😉
Powodzonka! ✊✊
 
reklama
Przy takiej becie niestety nic nikt nie dojrzy. Może jeszcze ruszy to na razie sam początek. Jeden z ginów mi opowiadał jak miał udane ciąże przy becie spadającej i rosnącej. Jasne dobrze żeby rosła jak trzeba ale cuda się czasem zdarzają a ciąża to nie matematyka...
ona chce sprawdzic na usg czy nie jest pozamaciczna nie wiem w takim razie czemu tak wczesnie czy ona cos dojrzy
 
ona chce sprawdzic na usg czy nie jest pozamaciczna nie wiem w takim razie czemu tak wczesnie czy ona cos dojrzy
USG nie zaszkodzi ale nawet przy pozamacicznej to ciężko będzie cokolwiek zobaczyć. U mnie beta była powyżej 900 jak musie zdawało że w jajowodzie coś dostrzegł... No nic trzymam kciuki.
 
USG nie zaszkodzi ale nawet przy pozamacicznej to ciężko będzie cokolwiek zobaczyć. U mnie beta była powyżej 900 jak musie zdawało że w jajowodzie coś dostrzegł... No nic trzymam kciuki.
To u mnie jest niska ta beta w porownaniu do Ciebie kurcze no moze sie wszystko jutro okarze
 
reklama
USG nie zaszkodzi ale nawet przy pozamacicznej to ciężko będzie cokolwiek zobaczyć. U mnie beta była powyżej 900 jak musie zdawało że w jajowodzie coś dostrzegł... No nic trzymam kciuki.
a jak u Ciebie sie to skonczylo jak mu sie wydawalo ze cos dostrzegl w jajowodzie?
 
Do góry