reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
a jak u Ciebie sie to skonczylo jak mu sie wydawalo ze cos dostrzegl w jajowodzie?
Laparoskopią z wycięciem jajowodu, który okazał się czysty a ciąża którą poroniłam była gdzieś indziej tylko ten genialny inaczej lekarz nie potrafił jej dojrzeć, dojrzał za to pogrubiony jajowód i tyle. Żałuję że nie poczekałam do wyższej bety.
 
reklama
USG nie zaszkodzi ale nawet przy pozamacicznej to ciężko będzie cokolwiek zobaczyć. U mnie beta była powyżej 900 jak musie zdawało że w jajowodzie coś dostrzegł... No nic trzymam kciuki.
a jak u Ciebie sie to skonczylo jak mu sie wydawalo ze cos dostrzegl w jajowo?
Laparoskopią z wycięciem jajowodu, który okazał się czysty a ciąża którą poroniłam była gdzieś indziej tylko ten genialny inaczej lekarz nie potrafił jej dojrzeć, dojrzał za to pogrubiony jajowód i tyle. Żałuję że nie poczekałam do wyższej bety.
nie byl pewny ze tam jest i wycial jajowod o boziu i gdzie ostatecznie stwierdzono ciaze? Wspolczuje Ci mase nerwow Cie to kosztowalo
 
Niestety, zamierzam dochodzić swoich praw i odszkodowania przy pomocy prawnika.
wspolczuje Ci na prawde ale bardzo wazne ze chcesz dochodzic swoich praw ze nie dalas sobie spokoju i ze masz w sobie sile ze nie zalamalas sie. Jestes silna dasz sobie rade trzymam kciuki serio bys wygrala w dzisiejszych czasach ciezko o sprawiedliwosc
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki i się podłamałam Glukoza wyszła mi 93 😔 masakra... Czy jak idę w czwartek do endokrynologa czy mogę skonsultować to z nim też ? TSH 2,4 spadło ale rewelacji nie ma 😔 a czy wynik FT4 10,69 przy normie 7,86-14,41 jest ok? Nie znam się za bardzo na tym FT4 . Glukoza szok nie miałam badanie przed inseminacją bo lekarz nie zalecił mój błąd że sama nie badałam. Kiedyś miałam badaną glukozę wynosila 92 ale to było dawno teraz myślałam że będzie lepiej bo zmieniłam nawyki żywieniowe a tu taka niemiła niespodzianka . 🙁🙁
myślę że jeszcze będą chcieli Ci trochę zbić TSH, moja endokrynolog mówi że najlepiej w ciąży to tak 1,5. Przynajmniej w moim przypadku. Mi też cukier podskoczył w ciąży zawsze miałam koło 85 a tydzień temu jak robiłam wyszło mi 89. Podobno to też jest związane z ciążą i dlatego niedługo będę miała badanie z obciążeniem glukozą. 🙂
 
Do góry