reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyn mam super mega ważne dla mnie pytanie. Inseminacja a tylozgiecie macicy? Macie jakieś info czy to utrudnia zajscie w ciążę? Może coś z własnych doświadczeń? Skuteczność inseminacji z czymś takim?
A co lekarz mówi? Nie wydaje mi się żeby to była jakaś wielka przeszkoda bo jest to coś co ma sporo kobiet.
 
reklama
@Szyszka99
Mi jeden ginekolog mówił, że jeśli nasienie jest osłabione to wtedy faktycznie plemnik ma dłuższą drogę do przebycia.
Z kolei w klinice leczenia niepłodności kazali się tym nie martwić🙂
3 inseminacje bez efektu. Pierwsze invitro udane ❤
 
Dziewczyn mam super mega ważne dla mnie pytanie. Inseminacja a tylozgiecie macicy? Macie jakieś info czy to utrudnia zajscie w ciążę? Może coś z własnych doświadczeń? Skuteczność inseminacji z czymś takim?
Ja również mam tyłozgięcie i nie ma było żadnych przeciwwskazań ani mniejszych szans, medycznie to jest normalna rzecz ;)
 
Dziewczyny jestem po drugim zabiegu🤗 chciałam podejść do tego w skupieniu ale i tak codziennie zaglądałam na forum😉
Powinnam być pełna nadziei a ja podchodzę do tego z dystansem... Wczoraj był zabieg, a ja już się obawiam że nic z tego😔
potrzebuje podniesienia na duchu😔 powiedzcie mi proszę ilu z Was udało się za drugim razem?❤️
 
Dziewczyny jestem po drugim zabiegu🤗 chciałam podejść do tego w skupieniu ale i tak codziennie zaglądałam na forum😉
Powinnam być pełna nadziei a ja podchodzę do tego z dystansem... Wczoraj był zabieg, a ja już się obawiam że nic z tego😔
potrzebuje podniesienia na duchu😔 powiedzcie mi proszę ilu z Was udało się za drugim razem?❤️
Ej głowa do góry, nie możesz myśleć, że się nie uda! Pozytywne nastawienie i tylko pozytywne, a najlepiej nie myśl o tym, nie kalkuluj. To, że komuś się nie udało za 2 razem to nie znaczy, że Tobie się nie uda! Szczęście i nastawienie tutaj odgrywa ważną rolę... Jednym się udaje za pierwszym razem, innym za trzecim a innym za szóstym, albo więcej... Będzie dobrze 🙂 leci kopniak w tyłek 🤭🦶🏼 i trzymam kciuki oczywiście ✊

P.s. U mnie trzecia udana 🥰
 
Ej głowa do góry, nie możesz myśleć, że się nie uda! Pozytywne nastawienie i tylko pozytywne, a najlepiej nie myśl o tym, nie kalkuluj. To, że komuś się nie udało za 2 razem to nie znaczy, że Tobie się nie uda! Szczęście i nastawienie tutaj odgrywa ważną rolę... Jednym się udaje za pierwszym razem, innym za trzecim a innym za szóstym, albo więcej... Będzie dobrze 🙂 leci kopniak w tyłek 🤭🦶🏼 i trzymam kciuki oczywiście ✊

P.s. U mnie trzecia udana 🥰
Dzięki kochana😘 jesteś super❤️ już mi lepiej😉
 
Hej dziewczyny, jestem 13 dzień po drugiej inseminacji. Po pierwszej zrobiłam trzy testy i tylko wyraźna jedna kreska. Zrobiłam dziś test, bo się nastawiłam, że się znów nie uda. A teraz widzę jakiś cień drugiej kreski i oglądam go już sto razy, może mam urojenia 🙈 jutro powtórzę, lekarz kazał zrobić dopiero jutro...
 

Załączniki

  • received_301501551318934.jpeg
    received_301501551318934.jpeg
    44,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Hej dziewczyny, jestem 13 dzień po drugiej inseminacji. Po pierwszej zrobiłam trzy testy i tylko wyraźna jedna kreska. Zrobiłam dziś test, bo się nastawiłam, że się znów nie uda. A teraz widzę jakiś cień drugiej kreski i oglądam go już sto razy, może mam urojenia 🙈 jutro powtórzę, lekarz kazał zrobić dopiero jutro...
Ja widzę cień 😊 Trzymam kciuki!
 
Do góry