reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
wiem wiem. Ale suma sumaru po każdym płaczu wycieramy łzy i idziemy dalej więc jesteśmy twarde 😉 w czwartek napewno usłyszysz serduszko i będziesz mogła się dalej stresować czy aby wszystko napewno będzie ok, później stres bo badania połówkowe, później czy poród będzie bez komplikacji itp. Same stresy przed Tobą teraz, ale pomyśl z drugiej strony jaki to piękny stres po tylu staraniach 🙂😉❤️
Kochana a Ty nie miałaś mieć IUI w marcu?
 
Karola a jak tam sytuacja u Ciebie? Bo w kalendarzu Cię nie widzę :)
Aaa daj spokój, człowiek taki doświadczony a taki głupi i dał się namówić. Jestem 8 dni po IUI i mąż mnie namówił dziś na sikanca 🙄 co ja miałam w głowie ze się zgodziłam? 😂 a ogólnie testuje w przyszła sobotę (14 dni po IUI).
PS. Gratuluje odbioru kluczy 💙🔑
 
Kochane pomóżcie bo ja zwariuje do czwartku cały czas mam w głowie tą poprzednią wizytę, że nic nie było widać nawet nie było pęcherzyka żółtkowego tylko pęcherzyk ciążowy. Na USG pisze , że to był 5 tydzień +5 dzień . Według miesiączki dziś skończony 7 tydzień . Mam złe przeczucia 😭 Wiem , że nie powinnam tak myśleć ale no nic komp nie czuje nic..... Wiem, że PałkaZapałka miała taką samą sytuację ale ja myślę że u mnie nie będzie Happy Endu . Ale zastanawia mnie to czy np . Jak miałam inseminację 15 lutego czy do zapłodnienia mogło dojść dopiero 17 lutego jak myślicie i dlatego np. jeszcze nic nie było widać... Próbuje sobie tak tłumaczyć . Nie mam żadnych plamień ale w przypadku pustego jaja też może nie być bo pęcherzyk ciążowy cały czas rośnie.... 🙁 Jestem już na skraju załamania nie potrafię się cieszyć jak wiem , że te szczescie może za chwilę prysnąć jak bańka mydlana
Kochana nie masz totalnie teraz na nic wpływu, teraz działa natura, co ma być to i tak będzie, a na pewno wszystko jest i będzie w porządku! Najlepsze co teraz możesz zrobić to przegonić tak złe myśli, one nic nie dają, a mogą tylko zaszkodzić. Uwierz mi, że cały ten czas ciąży to są nerwy i stres (mówię za siebie-trochę ich przeżyłam, a jeszcze 3,4 tygodnie przede mną), więc trzeba się nauczyć cierpliwości, spokoju i pozytywnego myślenia. Każda ciąża jest inna, rozwija się szybciej albo wolniej, trzeba wierzyć, że wszystko jest w porządku, bo inaczej zwariujesz-maluszek wszystko czuje. Strach był, jest i będzie obecny w naszym życiu-to normalne, więc głowa do góry, a wszystko będzie dobrze 😘
 
Kochana nie masz totalnie teraz na nic wpływu, teraz działa natura, co ma być to i tak będzie, a na pewno wszystko jest i będzie w porządku! Najlepsze co teraz możesz zrobić to przegonić tak złe myśli, one nic nie dają, a mogą tylko zaszkodzić. Uwierz mi, że cały ten czas ciąży to są nerwy i stres (mówię za siebie-trochę ich przeżyłam, a jeszcze 3,4 tygodnie przede mną), więc trzeba się nauczyć cierpliwości, spokoju i pozytywnego myślenia. Każda ciąża jest inna, rozwija się szybciej albo wolniej, trzeba wierzyć, że wszystko jest w porządku, bo inaczej zwariujesz-maluszek wszystko czuje. Strach był, jest i będzie obecny w naszym życiu-to normalne, więc głowa do góry, a wszystko będzie dobrze 😘
Dziękuję Kochana 😘 Ochłonęłam już chciałabym spać do tego czwartku żeby nie mieć czasu myśleć 🤔 Tak bardzo chciałabym tak jak tu piszecie żeby było wszystko dobrze no ale zobaczymy przepraszam że tak Was tu zamęczam 😘
 
A jeszcze mój narzeczony w czwartek ma urodziny tak bardzo chciałabym żeby był to dla niego najpiękniejszy prezent. Wizytę mam o 17:15 więc przed wizytą zrobię jakąś namiastkę urodzin żeby w razie co choć było miło a jak się okaże , że wszystko w porządku to wieczorem dalej będziemy świętować ☺️
Nie zamęczasz No coś Ty, od tego tutaj jesteśmy 🙂 a prezent będzie najpiękniejszy zobaczysz ❤️🙂
 
reklama
Do góry