reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Wiem, wiem ale macie to uczucie , że parę dni przed @ jajniki nie pozwalają o sobie zapomnieć a przez biust wazycie o 5 kg więcej? To mnie niepokoi ale mimo wszystko staram się jak najmniej o tym myslec
Pierwsze oznaki ciąży często przypominają te przed miesiączką więc spokojnie, póki nie ma @ szansa jest :) Trzymam kciuki :)
 
reklama
Taaak czuje ekscytacje :) mam nadzieje ze się uda, ale nie nakręcam się, bo szanse nie są zbyt wielkie. gdzieś czytałam ze z 15000 tys kobiet 13 % zaszło w ciąże czyli co ósma jak dobrze liczę a 8,7 z nich w ciagle mnoga.
 
reklama
Dzięki za odpowiedź. Ja cały rok robię badania bo mam poronienie za sobą. Także rok się nie udaje i poszłam do kliniki i zaproponowali mi jakąś drogę którą dokładnie omówimy dopiero na kolejnej wizycie w 9 dc. Chciałam wiedzieć mniej więcej jak to wszysyko wygląda. A o co chodzi z tym wirowaniem?
Mój partner musiał oddać nasienie i wtedy lekarz wkłada do wirowki lecz nie widziałam tego . Tłumaczył że segreguja się czyli te zle później jakiś osadi przez to na górę wychodzą te zdrowe . W jakiś sposób zbiera tylko te z góry nadajace się. U mojego partnera było ich dużo lecz za mało ich wyplynelona górę tak tłumaczył lekarz . My staramy się prawie 3 lata i nic A pół roku współpracujemy z lekarzem . Czy jest dobry? Hmm sama nie wiem. Trzymam kciuki oby wam się udało szybciej ❤
 
Do góry