reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
@pol
@eij @Guśka121 @Asia34 dziekuje 🙂 bo ja już od myślenia wariuje mąż tak samo. Raz mówi zrob test a za chwilę nie nie rób. Dziś jest 9 dzień po. Jeszcze, za, wcześnie co prawda @powinna się pojawić 9 marca ale może nie wytrzymam i zrobię testa. Tak bym chciała 2 kreski.
Zajmijcie czymś głowę oboje :) poważnie bo to napięcie też nie służy dobrze jeśli coś tam się dzieje. Film, książka, jakieś hobby, nawet zakupy póki jeszcze galerie otwarte, no chyba że z warm-mazur. jesteś to wymyśl coś innego ;) Jak zrobisz teraz to niestety możesz się rozczarować i negatywnie nastawić i kolejny stres a za tydz. mogą być piękne 2 kreski ;) Trzymam kciuki.
 
reklama
Hejka :) Ja po wizycie, jajeczka ładnie rosną, bardzo dobrze reagują na stymulację, jeszcze dzisiaj i jutro po 100mg Menopur, oraz jutro i w środę cetrotide, w środę też wizyta i w piątek punkcja! :) Jakoś takie mam dobre przeczucia, pierwszy raz od bardzo dawna, wierzę, że to w końcu może się udać i będę mamą... Trzymam za Was wszystkie również kciuki! :)
strasznie się cieszę, a nastawienie i twoje przeczucie to połowa sukcesu! Jesteście już coraz bliżej, spełnienia marzeń 🤗
 
@eij @Guśka121 @Asia34 dziekuje 🙂 bo ja już od myślenia wariuje mąż tak samo. Raz mówi zrob test a za chwilę nie nie rób. Dziś jest 9 dzień po. Jeszcze, za, wcześnie co prawda @powinna się pojawić 9 marca ale może nie wytrzymam i zrobię testa. Tak bym chciała 2 kreski.
wiem, że czekanie to męka, ale musicie dać jeszcze trochę radę. Przynajmniej kilka dni, żeby się dodatkowo nie stresować. Będzie dobrze! Musi być 🙂
 
Ja tez tak mialam przed ivf bo to jednak dużo wieksza skuteczność niż iui :) na pewno się uda!
Hejka :) Ja po wizycie, jajeczka ładnie rosną, bardzo dobrze reagują na stymulację, jeszcze dzisiaj i jutro po 100mg Menopur, oraz jutro i w środę cetrotide, w środę też wizyta i w piątek punkcja! :) Jakoś takie mam dobre przeczucia, pierwszy raz od bardzo dawna, wierzę, że to w końcu może się udać i będę mamą... Trzymam za Was wszystkie również kciuki! :)
 
Mój partner musiał oddać nasienie i wtedy lekarz wkłada do wirowki lecz nie widziałam tego . Tłumaczył że segreguja się czyli te zle później jakiś osadi przez to na górę wychodzą te zdrowe . W jakiś sposób zbiera tylko te z góry nadajace się. U mojego partnera było ich dużo lecz za mało ich wyplynelona górę tak tłumaczył lekarz . My staramy się prawie 3 lata i nic A pół roku współpracujemy z lekarzem . Czy jest dobry? Hmm sama nie wiem. Trzymam kciuki oby wam się udało szybciej ❤
Dzięki :) ja za Was też trzymam kciuki!!
 
reklama
Do góry