reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kochane kobitki ❤
Pomimo tego że z miesiąca na miesiąc wydłuża się to wszystko i brak w dalszym ciągu dwóch kreseczek to chciałabym życzyć wam wszystkiego dobrego i oby każda z osobna dostała to o czym tak bardzo marzy ❤❤❤
dziękujemy 😀❤️ dla Ciebie również wszystkiego dobrego 🥰
 
Niech każdej się uda! Prędzej czy później, ale każdej się uda. Najlepiej prędzej 🥰
Kochane kobitki ❤
Pomimo tego że z miesiąca na miesiąc wydłuża się to wszystko i brak w dalszym ciągu dwóch kreseczek to chciałabym życzyć wam wszystkiego dobrego i oby każda z osobna dostała to o czym tak bardzo marzy ❤❤❤
 
Ja zawsze AID miałam na niepękniętych pęcherzykach i dolegliwości bólowe po ok 2 dniach. Po 2,3 dniach zawsze też miałam się zgłosić na usg, żeby sprawdzić czy pękły i wtedy zaczynałam brać dupka. A bierzesz progesteron ?
Nie nic nie biorę. Lekarz też nie kazał na sprawdzenie czy pękły. Dlatego mam przeczucie ze się nie udało 😔
 
Nie nic nie biorę. Lekarz też nie kazał na sprawdzenie czy pękły. Dlatego mam przeczucie ze się nie udało 😔
to w tym momencie proszę zmienić przeczucie 😉 to jest rozkaz a nie prośba 😁 naprawdę nie katuj się takimi myślami bo to zupełnie bez sensu. Uwierz mi wiem co mówię bo trochę już tych myśli mam za sobą 🙄 postaraj się skupić na dniu dzisiejszym, nie drąż bo Twoje przeczucia nie zmienia efektów zabiegu a Ty tylko katujesz się złymi myślami.
 
Kochane kobitki ❤
Pomimo tego że z miesiąca na miesiąc wydłuża się to wszystko i brak w dalszym ciągu dwóch kreseczek to chciałabym życzyć wam wszystkiego dobrego i oby każda z osobna dostała to o czym tak bardzo marzy ❤❤❤
Dziękujemy!!
Liczę na to że każdej z nas się uda, prędzej czy później ale uda się, musi się udać :)
 
@eij @Guśka121 @Asia34 dziekuje 🙂 bo ja już od myślenia wariuje mąż tak samo. Raz mówi zrob test a za chwilę nie nie rób. Dziś jest 9 dzień po. Jeszcze, za, wcześnie co prawda @powinna się pojawić 9 marca ale może nie wytrzymam i zrobię testa. Tak bym chciała 2 kreski.
 
reklama
Hejka :) Ja po wizycie, jajeczka ładnie rosną, bardzo dobrze reagują na stymulację, jeszcze dzisiaj i jutro po 100mg Menopur, oraz jutro i w środę cetrotide, w środę też wizyta i w piątek punkcja! :) Jakoś takie mam dobre przeczucia, pierwszy raz od bardzo dawna, wierzę, że to w końcu może się udać i będę mamą... Trzymam za Was wszystkie również kciuki! :)
 
Do góry