reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny my już po rozmowie w OA. Bardzo miło i ciepło. Na szkolenie czeka się ok roku więc na razie gromadzimy dokumenty i zdzwaniamy się w styczniu 2022 a szkolenie w marcu. Mamy szansę na dzieciaczka poniżej 3 roku życia lub na rodzeństwo. Także na razie diagnostyka, potem kolejne ivf. Ja bym chciała adoptować tak czy inaczej ale pierwszeństwo mają pary bezdzietne co oczywiście ma sens.
 
reklama
Dziewczyny my już po rozmowie w OA. Bardzo miło i ciepło. Na szkolenie czeka się ok roku więc na razie gromadzimy dokumenty i zdzwaniamy się w styczniu 2022 a szkolenie w marcu. Mamy szansę na dzieciaczka poniżej 3 roku życia lub na rodzeństwo. Także na razie diagnostyka, potem kolejne ivf. Ja bym chciała adoptować tak czy inaczej ale pierwszeństwo mają pary bezdzietne co oczywiście ma sens.
Super! 🥰
Pewnie o tym wspominałaś, ale tyle was jest.. A wy jesteście parą bezdzietną?
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie. Ruszamy z in vitro. Wyobraźcie sobie że jestem w 2 dniu cyklu a jakimś cudem mam w lewym jajniku pęcherzyk 29mm a nie powinno go być ...dostalam tabletki które mam brać przez 10 dni i znów dostanę krwawienia, ma to na celu wyciszenie jajników czy coś takiego. .wtedy mam przyjść na wizytę i ruszamy że stymulacją jajników zastrzykami. Boje się, ale liczę, że może w końcu uda się ujrzeć wymarzone 2 kreski..
Oczywiście że się uda ❤️ trzymam kciuki 🤞
 
Dziewczyny my już po rozmowie w OA. Bardzo miło i ciepło. Na szkolenie czeka się ok roku więc na razie gromadzimy dokumenty i zdzwaniamy się w styczniu 2022 a szkolenie w marcu. Mamy szansę na dzieciaczka poniżej 3 roku życia lub na rodzeństwo. Także na razie diagnostyka, potem kolejne ivf. Ja bym chciała adoptować tak czy inaczej ale pierwszeństwo mają pary bezdzietne co oczywiście ma sens.
Długo czekałaś na wizytę w OA?
 
reklama
Hej. Chwilke mnie nie było u was. Ale chciałam napisać jak juz będą jakieś konkrety 😊 mam pecehrzyki jest ich sporo. W srode będę miała pick up (pobieranie komórek) a transfer świżaczka jak pójdzie wszystko zgodnie z planem w poniedziałek 😊 trzymajcie mocno kciuki aby wszystko szło dobrze 😘
 
Do góry