reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj betę 11 dzień po inseminacji, wynik 2,3 więc dzidziusia nie będzie :( mam nadzieję że mi zleca jakieś badania i szersza diagnostykę żeby się dowiedzieć czemu nie wychodzi..
 
reklama
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj betę 11 dzień po inseminacji, wynik 2,3 więc dzidziusia nie będzie :( mam nadzieję że mi zleca jakieś badania i szersza diagnostykę żeby się dowiedzieć czemu nie wychodzi..
Starsznie mi przykro 😞 wiem doskonale co czujesz.... , Która to było Twoja inseminacja?
 
Cześć dziewczyny 😘 zmieniłam nick i możecie mnie nie kojarzyć ale podpowiem ze dawniej Maeta13.0e.21 😉
Jakiś czas temu pisałam wam że nie wiem jakim cudem po 3 inseminacjach- jednej udanej ale straconej i 2 nieudanych w listopadzie zaprzestaliśmy starań a 8stycznia okazalo się że jestem w ciąży 😁
Chce wam się pochwalić ze mamy się dobrze, na wczorajszej wizycie dzieciatko miało już 1.74cm, serduszko waliło jak dzwon 179/minute(ostatnio byłam zestresowany bo biło za wolno bo tylko 100uderzen ale wtedy był 5t5d więc dobrze ze w ogóle coś było 😉)
Także jestem mega szczęśliwa i teraz już wiem że wszystko jest mozliwe 🥰 trzymam za was kciuki i podczytuje was tu trochę 😘 bardzo przykro z powodu tych niepowodzeń, błędów lekarskich i stresów które przyzywacie 😢 ale w ciąży jest tak samo... Ja już jestem wykonczona. Co mnie gdzieś brzuch zaboli to się już mi się płakać chce 😢😢
Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia ❤️
PS. Dołączam zdjęcie, chociaż na monitorze lepiej to wyglądało... Było już widać rączki i nóżki(ta dzisiejsza technika to kosmos) ❤️
Ale piękne wiadomości ❤️ Gratuluje z całego serca 👏 rośnijcie zdrowo 😘

A stres... hmm niestety już chyba nigdy nie minie, w ciąży jest go faktycznie jeszcze więcej 😉 ale to tylko 9 miesięcy i maleństwo wszystko wynagrodzi 🙂
 
Starsznie mi przykro 😞 wiem doskonale co czujesz.... , Która to było Twoja inseminacja?
Dopiero 1, ale kilka miesięcy na nią czekałam, w zasadzie od lipca 2020 pojawił się 1 raz temat inseminacji od mojego gin, potem lekarze mi parę razy przekładali więc zmarnowane sporo miesięcy...
 
Może jeszcze nie przekreślaj tego cyklu ja też czekam jestem po 1 inseminacji
Zrobilas 11 dni po inseminacji betę ?
A kiedy mialas owulacje wiesz ?
Dopiero 1, ale kilka miesięcy na nią czekałam, w zasadzie od lipca 2020 pojawił się 1 raz temat inseminacji od mojego gin, potem lekarze mi parę razy przekładali więc zmarnowane sporo miesięcy...
 
reklama
Do góry