reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
U męża są to pęknięcia chromosomow i zamienione miejscami ☹️jest to dość skomplikowane oczywiście może zdarzyć się cud i ciąża się utrzyma ale też jest ryzyko wad u dziecka i do tego może ono odziedziczyc te translokacje i nie mieć kiedyś dzieci, więc woleliśmy już nie przechodzić tego i nie ryzykować bo od 4 lat nasze życie kręciło się tylko wokół lekarzy szpitali, chcemy w końcu zacząć żyć. A z jakiej kliniki korzystacie?
Super, że się zdecydowaliście na dawcę, u nas też nasienie dawcy, nieś jesteście sami, a dzidzia i tak jest Wasza wymarzona ❤️🙂
 
Dokładnie 🙂 tak do tego podchodzimy ❤️powodzenia życzymy 🙂
Dziękujemy, ale u nas już odliczanie powoli do porodu 🥰 mamy 30 tydz... pierwsza AID ciąża biochemiczna, druga nieudana, trzecia udana i czekamy na Maję 🙂 jakoś nie potrafię się rozstać z dziewczynami tutaj, a poza tym nie chce 🤭🙂
 
reklama
A ja myślalam że z mężem będziemy jedyni którzy korzystają z nasienia dawcy 😁
Ja to w ogóle nie wyobrażałam sobie, że problem bezpłodności może nas dotyczyć, tyle dzieci w rodzinie i w ogóle..... na szczęście są możliwości, które dają nadzieje i szanse na szczęście, którego tak bardzo pragniemy...
Tak na prawdę dzięki tutaj forum dopiero widać jak duży problem jest w tym temacie i ciszę się bardzo, że tu trafiłam... nie wiem jakbym to wszystko inaczej przetrwała 😊
 
Do góry