reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
W takim razie jeżeli największym problemem jest nasienie partnera to ja bym zaczęła od szukania androloga aby on się wypowiedział. Bo pewnie klinika od razu in vitro wam zaproponuje.
Mój ginekolog prowadzący o tym wie i właśnie mówił żeby tam się zgłosić i tam już będą lekarze którzy się na tym znają , właśnie mam nadzieje ze dostanie jakieś suplementy na poprawę nasienia
 
No napewno wygodniej.... Ja mam do swojej 60 km i jeżdżenie kilka razy w miesiącu jednak doskwiera... Z drugiej strony nie wiadomo jak często akurat Wy będziecie musieli odwiedzać klinikę. Musicie to przedyskutować bo branie klinki tylko dlatego że jest bliżej też nie ma sensu bo chodzi o to żeby to była dobra klinika z dobrymi lekarzami 😉
No właśnie otóż to , tez mówiłam ze jeśli tam ma być lepiej , to już wole Tam pojechać i mieć efekt niż blizej i Się nie uda , nie wiem co robic w Białymstoku mam na 10 termin a w Warszawie na 16 i sie zastanawiam co mam robic , gdzie się udać
 
No właśnie otóż to , tez mówiłam ze jeśli tam ma być lepiej , to już wole Tam pojechać i mieć efekt niż blizej i Się nie uda , nie wiem co robic w Białymstoku mam na 10 termin a w Warszawie na 16 i sie zastanawiam co mam robic , gdzie się udać
Poczytaj opinie o jednej i drugiej klinice. Napisz na forum o jakie kliniki chodzi, napewno zgłosza się dziewczyny które leczyły się w jednej i drugiej. Podpytaj o odczucia, lekarzy itp.
 
Jestem po 4 inseminacji i w poniedziałek będę testować, mialam robić bete w piątek ale się boję i przełożyłam 😕 rozpoczęliście już procedurę do in vitro?
Tak ja już po in vitro pierwszy transfer beta 600 więc super, oby wszystko było dobrze dalej, jaką u was przyczyna ze zdecydowaliście się na dawce
 
No właśnie otóż to , tez mówiłam ze jeśli tam ma być lepiej , to już wole Tam pojechać i mieć efekt niż blizej i Się nie uda , nie wiem co robic w Białymstoku mam na 10 termin a w Warszawie na 16 i sie zastanawiam co mam robic , gdzie się udać
Ja o Białymstoku słyszałam bardzo dobre opinie. Znajomi z mojego miasta tam jeździli (nie wiem jaki dokładnie był problem) i się udało mają kilkuletniego synka :) Ale pewnie ile ludzi tyle przypadków.
 
No to super, trzymam kciuki żeby wszystko się pięknie ułożyło 😍 u nas problemem jest bezpłodność męża 😔
U nas transolacja zrównoważona chromosomow wszystkie ciąże obumierały w 9 tyg, po konsultacji genetycznej jak i z dr w klinice stwierdziliśmy że kolejnej straty nie przeżyjemy i stąd dawca nasienia.
 
reklama
Hej, czy mogę do Was dołączyć? Od listopada 2019 staramy się o dziecko, w kwietniu 2020 się udało , ale niestety poronilam w 6 tygodniu. Kolejny raz listopad 2020- niestety ciaza biochemiczna. W październiku morfologia męża wynosiła 3%, po braniu suplementów powtórzył wczoraj wynik, spadło do 1%...Nie chce już dłużej czekać, bo wiem, że naturalnie będzie ciężko, tym bardziej, że mam pcos, lekko podwyższona prolaktynę i wiele innych problemów hormonalnych...
witamy i zapraszamy, a w jakich okolicach szukasz lekarza?
 
Do góry