reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja jestem z Krakowa, mamy jedno dziecko, staramy sie jakieś 5-6 miesięcy liczę sie z ivf ze może byc konieczne żeby nie tracić czasu.. mam 31 lat
5-6 miesięcy w Twoim wieku to bardzo krótko. Jestem przekonana, że naturalnie też by się udało, in vitro to jednak ostateczność - tak jak u mnie, nie ma już czasu na inne metody. Moja przyjaciółka ma 3 dzieci i każde jest wynikiem starań naturalnych po ok. 14-15 miesięcy (w tym dwoje poczęte po 30 roku życia)- każdy organizm jest inny. Napewno się uda 👌
 
reklama
Ja też jestem takim przypadkiem 8 lat starań pełno różnych prób 3 iui i nic a 1 ivf i idzie już 11 tydzień.[emoji16]
Nadzieję trzeba mieć zawsze [emoji1696], ja bardziej jestem zwolenniczką IVF ze względu na mój wiek - 36 lat. Jednak chyba w każdym kraju jest zasada 3 IUI i dopiero IVF. Moja rodzona siostra była przypadkiem beznadziejnym, 11 lat starań, pierwsze podejście do IVF i udane w wieku 35 lat (klinika InVimed Warszawa - polecam). Powodzenia.
 
U mnie sprawa sie wyjaśniła... smutny poniedziałek, test o czułości 10 i biały... czyli wczoraj 25 jeszczs wskazywała na zastrzyk... ehh ciężkie święta przede mną :(
Jeszcze mam zagwostke okres przyjdzie w okolicy swiat i nie wiem jak to będzie z potwierdzeniem przez lekarza ze nie ma torbieli... chyba na własne ryzyko zacznę lamette...
w gole to dzien dobry dziewczyny, miłego dnia ❣️
 
U mnie sprawa sie wyjaśniła... smutny poniedziałek, test o czułości 10 i biały... czyli wczoraj 25 jeszczs wskazywała na zastrzyk... ehh ciężkie święta przede mną :(
Jeszcze mam zagwostke okres przyjdzie w okolicy swiat i nie wiem jak to będzie z potwierdzeniem przez lekarza ze nie ma torbieli... chyba na własne ryzyko zacznę lamette...
w gole to dzien dobry dziewczyny, miłego dnia ❣️
ile jesteś przed @
 
reklama
Do góry