reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Cześć dziewczyny.
Wracam do was jak bumerang. Nie wytrzymałam do nowego roku! Po drugim nieudanym AID chciałam zrobić sobie przerwę, żeby odpocząć.... ale... Jak tylko test owulacyjny na początku grudnia wyszedł pozytywny postanowiłam jeszcze raz spróbować. Ostatni raz w tym roku pomyślałam. 🤷

Dziś mija 14 dni od AID a to mój wynik. Zobacz załącznik 1217603

Nie nakręcam się jeszcze, bo te testy są bardzo czułe, ale będę jeszcze testować 🍀
Piękna kreska ❤️
 
Ponoć tak jest, że i potem mogą nie dać pospać.
Moja tak wali, że codziennie mam pobudkę ok 5 a uspokaja się wieczorem po 1. Jeśli nie skacze po pęcherzu to jej wybaczam szybciej 🤪
No właśnie tego się obawiam, że w dzień będzie spać a w nocy buszować, dzieci już w brzuchu tworzą sobie swój rytm dnia, więc aż strach się bać 😁
 
reklama
Dziewczyny mój test nie z porannego facele wyszedł a z allegro 10 biel z porannego moczu
 

Załączniki

  • afc56ac0-06bd-4d89-9180-8ad95d3f07e0.jpg
    afc56ac0-06bd-4d89-9180-8ad95d3f07e0.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 58
  • 17a70f1c-4109-4d23-9df3-09aef5bbd13f.jpg
    17a70f1c-4109-4d23-9df3-09aef5bbd13f.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 61
Do góry