reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny test normalny, czułość 25, 12 dni od podania zastrzyku ovitrelle, 12 dni po inseminacji i prawdopodobnie tez 12 dni po owulacji.
Czy to zastrzyk? Boje sie rozczarowania.
 

Załączniki

  • 0694B58F-B4A2-45AF-A28F-C410A75851E2.jpeg
    0694B58F-B4A2-45AF-A28F-C410A75851E2.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 56
  • 447B2434-D2AA-427B-85C2-AF6EA608D215.jpeg
    447B2434-D2AA-427B-85C2-AF6EA608D215.jpeg
    912,7 KB · Wyświetleń: 54
  • 0E5C3A80-DC81-4A3A-9E8D-5C4A196F7C5C.jpeg
    0E5C3A80-DC81-4A3A-9E8D-5C4A196F7C5C.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Dziewczyny test normalny, czułość 25, 12 dni od podania zastrzyku ovitrelle, 12 dni po inseminacji i prawdopodobnie tez 12 dni po owulacji.
Czy to zastrzyk? Boje sie rozczarowania.
Za dwa dni zrób ClearBlue (chyba jest dostępny w Polsce). Tutaj w USA większość klinik zaleca testy elektroniczne, są ultra czułe i nietrzeba wpatrywać się czy są te 2 kreski czy nie, no i wiadomo badanie krwi najważniejsze.
 
Za dwa dni zrób ClearBlue (chyba jest dostępny w Polsce). Tutaj w USA większość klinik zaleca testy elektroniczne, są ultra czułe i nietrzeba wpatrywać się czy są te 2 kreski czy nie, no i wiadomo badanie krwi najważniejsze.
Co do tych testów to chyba zastrzyk tez wykryją jako ciaze tak ?
Betę zrobię napewno ... ale nie wiem czy jutro czy jeszcze poczekam
 
Co do tych testów to chyba zastrzyk tez wykryją jako ciaze tak ?
Betę zrobię napewno ... ale nie wiem czy jutro czy jeszcze poczekam
Ja po pierwszej IUI po zastrzyku miałam widoczną kreskę w dniu spodziewanej miesiączki. Na betę nie dotarłam bo wtedy mieszkałam na zadupiu i miałam ze 30 km, miesiączka przyszła jakoś 2 dni później, więc akurat w moim przypadku test się pomylił. Teraz napewno zrobię betę IUI 16.12, beta 30.12
 
Ja po pierwszej IUI po zastrzyku miałam widoczną kreskę w dniu spodziewanej miesiączki. Na betę nie dotarłam bo wtedy mieszkałam na zadupiu i miałam ze 30 km, miesiączka przyszła jakoś 2 dni później, więc akurat w moim przypadku test się pomylił. Teraz napewno zrobię betę IUI 16.12, beta 30.12
To juz chyba przestane mnie nadzieje ze ta kreseczka to cos więcej niż zastrzyk 🥺było by zbyt pięknie... trzymam kciuki za betę ❣️
 
To juz chyba przestane mnie nadzieje ze ta kreseczka to cos więcej niż zastrzyk 🥺było by zbyt pięknie... trzymam kciuki za betę ❣️
Nadzieję trzeba mieć zawsze 🤞, ja bardziej jestem zwolenniczką IVF ze względu na mój wiek - 36 lat. Jednak chyba w każdym kraju jest zasada 3 IUI i dopiero IVF. Moja rodzona siostra była przypadkiem beznadziejnym, 11 lat starań, pierwsze podejście do IVF i udane w wieku 35 lat (klinika InVimed Warszawa - polecam). Powodzenia.
 
reklama
Nadzieję trzeba mieć zawsze 🤞, ja bardziej jestem zwolenniczką IVF ze względu na mój wiek - 36 lat. Jednak chyba w każdym kraju jest zasada 3 IUI i dopiero IVF. Moja rodzona siostra była przypadkiem beznadziejnym, 11 lat starań, pierwsze podejście do IVF i udane w wieku 35 lat (klinika InVimed Warszawa - polecam). Powodzenia.
Ja jestem z Krakowa, mamy jedno dziecko, staramy sie jakieś 5-6 miesięcy liczę sie z ivf ze może byc konieczne żeby nie tracić czasu.. mam 31 lat
 
Do góry