reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzień dobry, podczytuje od kilku dni z przejęciem czytałam wasze historie @kolor nadzieji jesteś silna kobieta i mocno Ci kibicowałam;) gratuluje Tobie i wszystkim dwóm kreseczkom☺️

Mam 31 lat, 1 córkę 8 lat poczęta bez pomocy lekarzy i specyfików w jakimś 6 cyklu. W maju stwierdziliśmy ze bierzemy sie za rodzeństwo i w sumie po 3 cyklach trafiliśmy do kliniki na drożność jajowodów jestem po cc, jajowody drożne ale był opór.
Pozniej badanie męża nasienia szału nie ma ale złe nie jest bo armia potężna.
Padła decyzja o iui trochę mieliśmy pod górkę bo tu ciałko krwotoczne sie zrobiło i brak stymulacji, dupek i czekamy, było zielone światło jest stymulacja lametta 2x1 pecherzyki gnały endo gorzej, insema odroczona w tym cyklu badanie hormonów lh E2 i prog i tak dwa razy endo pięknie urosło pecherzyki giganty pękły same dwa z trzech, dupek i czekamy na kolejny cykl, wizyta 2 dc przerośnięty pęcherzyk mimo dupka o antyki na cały na 21 dni, kolejna wizyta jest czysto i znowu stymulacja tym razem poszło Ok i inseminacja i zastrzyk z ovi były w środę 9 grudnia zastrzyk 9, insema koło 18, rano pecherzyki juz bardzo dojrzałe ból podbrzusza okropny.
No i moje pytanie dzisiaj równo 11 dni od podania ovitrelle i na sikaczu nie z pierwszego moczu pojawia sie bladzich to może byc jeszcze ślad po zastrzyku?
Ale sie rozpisałam ... gorąco pozdrawiam
witaj mi utrzymywał się zastrzyk 12 dni bhcg po nim w tym dniu 1,7 testowanie czułość testu 10 ale może zrób bhcg
 
reklama
Ok bardzo dziękuje. Zastanawiałam sie, bo w ulotce jest napisane ze do 10 dni. Ale wiadomo natura to natura ☺️
Betę pewnie będę robić w poniedziałek
z ciekawości sprawdziłam teraz 8 dni po nie z porannego moczu test 25 i cień jest chociaż ledwo widoczny czyli chyba schodzi zastrzyk mi w tamtym cyklu długo się utrzymywał i wszystkie objawy zagnieżdżania typu ból piersi,zrobiły się większe tydzień po iui ból jajników uczucie jak na okres miałam i klops wydaje mi się że było to spowodowane utrzymywaniem się poziomu bhcg w tym cyklu totalnie brak objawów
 
z ciekawości sprawdziłam teraz 8 dni po nie z porannego moczu test 25 i cień jest chociaż ledwo widoczny czyli chyba schodzi zastrzyk mi w tamtym cyklu długo się utrzymywał i wszystkie objawy zagnieżdżania typu ból piersi,zrobiły się większe tydzień po iui ból jajników uczucie jak na okres miałam i klops wydaje mi się że było to spowodowane utrzymywaniem się poziomu bhcg w tym cyklu totalnie brak objawów
Ja nie mam żadnych objawow, ani piersi nie bolą, twarz tez nie wyglada jak u nastolatki jedynie boli mnie podbrzusze i nie tak jak na okres... do du... to czekanie. Kiedy zamierzasz testować ? Będziesz robić betę ?
 
Ja nie mam żadnych objawow, ani piersi nie bolą, twarz tez nie wyglada jak u nastolatki jedynie boli mnie podbrzusze i nie tak jak na okres... do du... to czekanie. Kiedy zamierzasz testować ? Będziesz robić betę ?
ja dziś jestem tydzień po iui myślę że od poniedziałku zacznę betę zrobię 23 przed świętami 4 dni przed @ ze względu na święta i punkty zamknięte trzymam mocno kciuki za ciebie
 
ja dziś jestem tydzień po iui myślę że od poniedziałku zacznę betę zrobię 23 przed świętami 4 dni przed @ ze względu na święta i punkty zamknięte trzymam mocno kciuki za ciebie
Dziękuje bardzo, ale jakoś jestem sceptycznie nastawiona choć w sercu tli sie nadzieja.. a która to Twoja IUI?
 
O kurde to chyba napisze maila do mojej kliniki żeby mi coś takiego wyslali, bo czuje się niedoinformowana 😨 ani nikt nic nie mówił, ani żadnego protokołu ( też wydawało mi się to dziwne, ze wychodze z gabinetu bez żadnej "karteczki", ze była próba zapłodnienia 😁)
Jedno jest pewne, pierwsze i ostatnie to jest moje AID w Invikcie, więcej mam pytań niż odpowiedzi, a tak być nie powinno, każda kobieta w takim miejscu powinna czuć się zaopiekowana i doinformowana.
JeZeli to AID może dlatego nie było takiego protokołu... bo procedura jest pewnie ciut inna niż IuI
 
reklama
Do góry