reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
2 mam jeszcze zamiar ewentualnie podejść do 3 i koniec
Ja tez max 3, choć czytając wcześniejsze historie to ivf zaczyna mnie przekonywać coraz bardziej choć wskazań nie mamy bo jajowody drożne i staramy sie od maja z 2 miesięczna przerwa na nieudana stymulację i tabletki anty wiec wychodzi jakieś 5 miesięcy
 
reklama
Ja nie mam a+b
 

Załączniki

  • 0ce84c0f-3a04-4a65-9269-33b08ebf36a8.jpg
    0ce84c0f-3a04-4a65-9269-33b08ebf36a8.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 50
ja dziś jestem tydzień po iui myślę że od poniedziałku zacznę betę zrobię 23 przed świętami 4 dni przed @ ze względu na święta i punkty zamknięte trzymam mocno kciuki za ciebie
Ja też chyba bete zrobie 23,na 26 przypada mi okres ale to nie ma sensu sikaniec w dzień wolny, a beta chyba powinna już coś więcej nam powiedzieć?
 
Dziękuję[emoji3590] ja za ciebie też trzymam mocno kciuki niech ten raz będzie szczęśliwy[emoji110][emoji110][emoji110][emoji256]
Dzień dobry, podczytuje od kilku dni z przejęciem czytałam wasze historie @kolor nadzieji jesteś silna kobieta i mocno Ci kibicowałam;) gratuluje Tobie i wszystkim dwóm kreseczkom[emoji3526]

Mam 31 lat, 1 córkę 8 lat poczęta bez pomocy lekarzy i specyfików w jakimś 6 cyklu. W maju stwierdziliśmy ze bierzemy sie za rodzeństwo i w sumie po 3 cyklach trafiliśmy do kliniki na drożność jajowodów jestem po cc, jajowody drożne ale był opór.
Pozniej badanie męża nasienia szału nie ma ale złe nie jest bo armia potężna.
Padła decyzja o iui trochę mieliśmy pod górkę bo tu ciałko krwotoczne sie zrobiło i brak stymulacji, dupek i czekamy, było zielone światło jest stymulacja lametta 2x1 pecherzyki gnały endo gorzej, insema odroczona w tym cyklu badanie hormonów lh E2 i prog i tak dwa razy endo pięknie urosło pecherzyki giganty pękły same dwa z trzech, dupek i czekamy na kolejny cykl, wizyta 2 dc przerośnięty pęcherzyk mimo dupka o antyki na cały na 21 dni, kolejna wizyta jest czysto i znowu stymulacja tym razem poszło Ok i inseminacja i zastrzyk z ovi były w środę 9 grudnia zastrzyk 9, insema koło 18, rano pecherzyki juz bardzo dojrzałe ból podbrzusza okropny.
No i moje pytanie dzisiaj równo 11 dni od podania ovitrelle i na sikaczu nie z pierwszego moczu pojawia sie bladzich to może byc jeszcze ślad po zastrzyku?
Ale sie rozpisałam ... gorąco pozdrawiam
 
reklama
Gdzieś kiedyś przeczytałam, ze ból nie występuje nigdy w trakcie owulacji, a po lub go poprzedza, więc sama zawsze się tym pocieszam, dostosowywuje to co mi bardziej pasuje :p
Ja dzisiaj rowno tydzień po AID, ide właśnie do pracy a brzuch tak boli, ze nie wiem jak wysiedze, do tego kręgosłup.
Myślę, ze Twoje bóle to efekt lekkiego przestymulowania, trzymam kciuki za powodzenie!
Ja przy naturalnej owulacji bólu nie odczuwam, jedynie tylko lekkie kłócie i zawsze wiem z którego jajnika. Wczoraj to był hardcore, gorączka 38 st. - organizm sobie nie radził - wymyśliłam covid i zapalenie otrzewnej 😅. Pielęgniarka uspokoiła mnie trochę i powiedziała, że aż przy 5 jajeczkach to się zdarza często. Powiedziała też, że jedno mogło pęknąć po IUI, a kolejne wczoraj i że przy takiej ilości nigdy nie pękają na raz, więc jednak nie powinnam do końca skreślać tej próby. Dziś jak ręką odjął, bólu brak.
 
Do góry