reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziękuję skoro do nas dołączyłas to już jesteś nasza[emoji16] możesz liczyć na nasze kciuki wsparcie dobre rady i oczywiście na nasza radość jak ci się tylko uda[emoji3590]
Jak najbardziej rozumiem [emoji3526][emoji847]
Pytam, bo jestem nowa i już się całkiem pogubiłam w nazewnictwie [emoji3]
Próbuję się odnaleźć [emoji3526] sama jestem po drugiej inseminacji na naturalnym cyklu, bez żadnych leków, nawet nie mam dostępu do ginekologa. Choć jak czytam wasze historie, to aż mi miło na sercu. Dajecie naprawdę dużo nadzieji [emoji847][emoji253]
Gratulacje Kolorze Nadzieji [emoji3526]
 
Oj dzieje się tu. Gratuluję 2 kresek!! Ja jestem po wizycie kontolnej i wiecie co? Bez stymulacji mam 3 pęcherzyki i to z prawej strony. Jestem w szoku bo po stymulacji zawsze był 1 i z lewej. Daj Boże żeby to był dobry znak!
Pewnie to przypadek, ale u mnie 2 nieudane IUI były na lewym jajniku, a 3 udana na prawym :)
 
To jest bardzo dobry znak zaciskam kciuki żeby ten cykl był twój[emoji110][emoji3590]
Oj dzieje się tu. Gratuluję 2 kresek!! Ja jestem po wizycie kontolnej i wiecie co? Bez stymulacji mam 3 pęcherzyki i to z prawej strony. Jestem w szoku bo po stymulacji zawsze był 1 i z lewej. Daj Boże żeby to był dobry znak!
 
Ja jestem po 3 iui żadna się nie udała więc poszłam o krok dalej i podeszłam do in vitro jak narazie po pierwszej procedurze pierwszy transfer udany[emoji846] a z racji tego że bardzo się przywiązałam do dziewczyn i tego wątku to nie mam zamiaru ich opuszczać[emoji16]
Kochana a powiedz mi czy to była wasza decyzja żeby po 3 IUI iść w in vitro czy lekarz zasugerował? Ja jestem przed 3 i juz próbuje robić w głowie plan awaryjny na wypadek jakby się nie udało.
 
Mi lekarz zasugerował że jeśli się zdecydujemy na iui to żeby robić tylko 3 razy bo więcej po 1 to strata czasu i pieniędzy a po 2 z każdym kolejnym razem szansa maleje że się uda ale decyzję zostawił nam ale mnie te argumenty przekonały bo chciałam zrobić wszystko tylko żeby się udało i czasowo i pieniężnie.[emoji846]
Kochana a powiedz mi czy to była wasza decyzja żeby po 3 IUI iść w in vitro czy lekarz zasugerował? Ja jestem przed 3 i juz próbuje robić w głowie plan awaryjny na wypadek jakby się nie udało.
 
reklama
Do góry