reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kochana teraz wypoczywaj i kropeczek napewno pięknie i na długo się w tobie rozgości[emoji3590] zarodek masz piękny najlepszej klasy.
Ja test zrobiłam w 9dpt wyszła 2 kreska a 10dpt poszłam na betę jeśli masz możliwość idź na betę bo ona na 100% ci powie czy jesteś w ciąży a testy różnie wychodzą i tylko sieją zamieszanie.
Dziekuje [emoji4]
Na poczatku nastraszyli mnie powiekszonymi jajnikami, sprawdzali czy nie mam hiperstymulacji. Ale mowili, ze jest ok.
 
Kochana teraz wypoczywaj i kropeczek napewno pięknie i na długo się w tobie rozgości[emoji3590] zarodek masz piękny najlepszej klasy.
Ja test zrobiłam w 9dpt wyszła 2 kreska a 10dpt poszłam na betę jeśli masz możliwość idź na betę bo ona na 100% ci powie czy jesteś w ciąży a testy różnie wychodzą i tylko sieją zamieszanie.
Dzieki ❤
Wlasnie probuje znalezc opisy klasyfikacji zarodkow w internecie, ale znajduje inne oznaczenia.
Pani embriolog mowila tylko, ze sa silne 2.
No ty kolorku to potwierdzasz 😊 Musze zaufac
 
Jestem juz po! Jedna blastka juz ze mna, druga blastka do mrozenia, a 3 przestaly sie dzielic i nie wiadomo czy przetrwaja. Mam sie dowiadywac w poniedzialek.
Kazali mi testowac w kolejna srode. Nic mi o becie nie mowili.
Ale widzialam kropka na usg juz we mnie. Chce, zeby ze mna zostal!!
Zostanie napewno 😃 ale w przyszłym roku szykuje nam się wysyp dzidziusiów 🤗😃
 
5 to jest blastocysta rozwinięta ja miałam 4 więc wczesna blastocysta ty masz 1.1 czyli najlepsza morfologia a ja miałam 2.1 czyli troszkę słabszą ale jak widać udało się[emoji3590] więc Twój zarodeczek rządzi[emoji123] a masz może zdjęcie dostałaś? Pokażesz?[emoji847]
Dzieki [emoji173]
Wlasnie probuje znalezc opisy klasyfikacji zarodkow w internecie, ale znajduje inne oznaczenia.
Pani embriolog mowila tylko, ze sa silne 2.
No ty kolorku to potwierdzasz [emoji4] Musze zaufac
 
Dzieki ❤
Wlasnie probuje znalezc opisy klasyfikacji zarodkow w internecie, ale znajduje inne oznaczenia.
Pani embriolog mowila tylko, ze sa silne 2.
No ty kolorku to potwierdzasz 😊 Musze zaufac
Wszystkie trzymamy mocno kciuki 👍👍👍
Takie pozytywne wiadomości o cudzie poczęcia w tych czasach jak najbardziej Nam potrzebne
W środę czekamy na pozytywny test.
 
5 to jest blastocysta rozwinięta ja miałam 4 więc wczesna blastocysta ty masz 1.1 czyli najlepsza morfologia a ja miałam 2.1 czyli troszkę słabszą ale jak widać udało się[emoji3590] więc Twój zarodeczek rządzi[emoji123] a masz może zdjęcie dostałaś? Pokażesz?[emoji847]
Kurcze dzieki.
Nie dostalam zadnych opisow ani zdjecia niestety. Wyswietlily mi tylko na monitorze
 
reklama
Do góry