reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A u mnie dziewczyny niestety druga próba iui nieudana, jak zwykle wczoraj załamka bo jednak myślałam, że na pękającym pęcherzyku to musi się udać. Po rozmowach z mężem myślimy, że zrezygnujemy z 3 iui i zaczniemy proces in vitro. Co myślicie ?
 
A u mnie dziewczyny niestety druga próba iui nieudana, jak zwykle wczoraj załamka bo jednak myślałam, że na pękającym pęcherzyku to musi się udać. Po rozmowach z mężem myślimy, że zrezygnujemy z 3 iui i zaczniemy proces in vitro. Co myślicie ?
Ja też jestem po 2 nieudanej IUI, w sobotę mam monitoring przed 3. A co lekarz na to ? Doradza wam in vitro na tym etapie?
 
A u mnie dziewczyny niestety druga próba iui nieudana, jak zwykle wczoraj załamka bo jednak myślałam, że na pękającym pęcherzyku to musi się udać. Po rozmowach z mężem myślimy, że zrezygnujemy z 3 iui i zaczniemy proces in vitro. Co myślicie ?
Nie ma madrych na to, ani logicznego rozwiazania. Ja bym jeszcze podchodzila. Mi doradzila 4 proby plus 2 czekajac na wyniki badan kariotypow do invitro, zeby nie tracic czasu. 5 razy sie nie udalo a 6 probe odpuscilismy, zeby odpoczac od lekarza przed invitro.
 
Ja też jestem po 2 nieudanej IUI, w sobotę mam monitoring przed 3. A co lekarz na to ? Doradza wam in vitro na tym etapie?
lekarz rekomenduje 3 próby iui i potem invitro. Po prostu jakoś tracę wiarę że to może się udać a jest to kolejny koszt i nie wiem czy nie zabraknie nam wrazie co na invitro które statystycznie daje większe szanse.
I właśnie ten brak logicznego rozwiązania mnie przytłacza bo jestem typowym ścisłym umysłem który zawsze wszystko musi mieć logiczne wytłumaczone.
 
lekarz rekomenduje 3 próby iui i potem invitro. Po prostu jakoś tracę wiarę że to może się udać a jest to kolejny koszt i nie wiem czy nie zabraknie nam wrazie co na invitro które statystycznie daje większe szanse.
I właśnie ten brak logicznego rozwiązania mnie przytłacza bo jestem typowym ścisłym umysłem który zawsze wszystko musi mieć logiczne wytłumaczone.
Ja mam takie same myśli. Czy warto próbować, a może jednak od razu w in vitro iść żeby pieniędzy nie stracić.... Ale zdecydowałam że mężem że będziemy próbować jeszcze z inseminacja. Lekarz mówi że nie ma co się zrażać od razu i warto spróbować 3 raz. Wyniki mam dobre, cykle regularne, potrzeba tylko trochę szczęścia 😉
 
lekarz rekomenduje 3 próby iui i potem invitro. Po prostu jakoś tracę wiarę że to może się udać a jest to kolejny koszt i nie wiem czy nie zabraknie nam wrazie co na invitro które statystycznie daje większe szanse.
I właśnie ten brak logicznego rozwiązania mnie przytłacza bo jestem typowym ścisłym umysłem który zawsze wszystko musi mieć logiczne wytłumaczone.
Logiczne myślenie i wytłamaczenie w przypadku zajścia w ciążę to nie istnieje 🤷‍♀️ Nigdy nie miałam żadnych problemów zdrowotnych mąż też zdrowy i zajść w ciążę nie mogłam 🤷‍♀️
U nas pierwsza IUI udana ale zakończona w 8 tyg. Myślałam że skoro 1 udała sie za pierwszym to kolejna również bez problem zaskoczy a tu rozczarowanie i 3 kolejne porażki 🤦‍♀️lekarz przekonał mnie do 4 próby która okazała się szczęśliwa.
 
Logiczne myślenie i wytłamaczenie w przypadku zajścia w ciążę to nie istnieje 🤷‍♀️ Nigdy nie miałam żadnych problemów zdrowotnych mąż też zdrowy i zajść w ciążę nie mogłam 🤷‍♀️
U nas pierwsza IUI udana ale zakończona w 8 tyg. Myślałam że skoro 1 udała sie za pierwszym to kolejna również bez problem zaskoczy a tu rozczarowanie i 3 kolejne porażki 🤦‍♀️lekarz przekonał mnie do 4 próby która okazała się szczęśliwa.
Ja też mam w planach 4 próbę jakby się 3 nie udała. Chociaż po cichu mam nadzieję że nie będę musiała 🙂
 
reklama
Do góry