reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Wszystkie trzymamy mocno kciuki 👍👍👍
Takie pozytywne wiadomości o cudzie poczęcia w tych czasach jak najbardziej Nam potrzebne
W środę czekamy na pozytywny test.
Dokładnie, więcej takich cudownych wiadomości. 🙂 I super jest to że my naprawdę realnie cieszymy się z każdego cudu poczęcia 😍 nie ma jakiejś dziwnej zazdrości że komuś się udało tak szybko, a komuś później a ja jeszcze nic. Razem się cieszymy i razem płaczemy. Dopóki nie dołączyłam do tego forum nie miałam pojęcia że można się tak zaangażować emocjonalnie w historię ludzi, których się nie zna i nigdy nie nie widziało 😃
 
Dokładnie, więcej takich cudownych wiadomości. 🙂 I super jest to że my naprawdę realnie cieszymy się z każdego cudu poczęcia 😍 nie ma jakiejś dziwnej zazdrości że komuś się udało tak szybko, a komuś później a ja jeszcze nic. Razem się cieszymy i razem płaczemy. Dopóki nie dołączyłam do tego forum nie miałam pojęcia że można się tak zaangażować emocjonalnie w historię ludzi, których się nie zna i nigdy nie nie widziało 😃
Dokładnie kochana jakie to jest zarazem dziwne i cudowne i tak jak piszesz realnie się cieszymy że którejś z Nas się udało i nie ma tego uczucia zazdrości i złości tego żalu że to nie ja
Tu są łzy szczęścia że się komuś udało.
 

Załączniki

  • IMG_1824.jpg
    IMG_1824.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 67
Ja jestem po 3 iui żadna się nie udała więc poszłam o krok dalej i podeszłam do in vitro jak narazie po pierwszej procedurze pierwszy transfer udany[emoji846] a z racji tego że bardzo się przywiązałam do dziewczyn i tego wątku to nie mam zamiaru ich opuszczać[emoji16]
Cześć dziewczyny, mam pytanie.
Czy wy jesteście po inseminacjach czy po in vitro?
 
Ja jestem po 3 iui żadna się nie udała więc poszłam o krok dalej i podeszłam do in vitro jak narazie po pierwszej procedurze pierwszy transfer udany[emoji846] a z racji tego że bardzo się przywiązałam do dziewczyn i tego wątku to nie mam zamiaru ich opuszczać[emoji16]
Jak najbardziej rozumiem ☺️🤗
Pytam, bo jestem nowa i już się całkiem pogubiłam w nazewnictwie 😀
Próbuję się odnaleźć ☺️ sama jestem po drugiej inseminacji na naturalnym cyklu, bez żadnych leków, nawet nie mam dostępu do ginekologa. Choć jak czytam wasze historie, to aż mi miło na sercu. Dajecie naprawdę dużo nadzieji 🤗💐
Gratulacje Kolorze Nadzieji ☺️
 
reklama
Jestem juz po! Jedna blastka juz ze mna, druga blastka do mrozenia, a 3 przestaly sie dzielic i nie wiadomo czy przetrwaja. Mam sie dowiadywac w poniedzialek.
Kazali mi testowac w kolejna srode. Nic mi o becie nie mowili.
Ale widzialam kropka na usg juz we mnie. Chce, zeby ze mna zostal!!
Zostanie ! Trzymam kciuki mocno mocno !!! ✊✊✊🙂
 
Do góry