reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, które brały Euthyrox - po jakim czasie zauważyłyście u siebie obniżenie poziomu TSH? Ja przed IUI wystartowałam z TSH niecałe 2, następnie spadło do 0,2 przez to, że brałam jod, powoli wracało aż wróciło do ponad 4, a za tydzień miałam mieć IUI i zastanawiam się czy jest w ogóle sens podchodzić :(
 
Dziewczyny, które brały Euthyrox - po jakim czasie zauważyłyście u siebie obniżenie poziomu TSH? Ja przed IUI wystartowałam z TSH niecałe 2, następnie spadło do 0,2 przez to, że brałam jod, powoli wracało aż wróciło do ponad 4, a za tydzień miałam mieć IUI i zastanawiam się czy jest w ogóle sens podchodzić :(
Mi najpierw wzroslo do 11 po stymulacji a potem spadlo do 0,04 . po zmniejszonej dawce euthyroxu spadlo mi jeszcze nizej. Mozliwe, ze przecieciala sie uaktywnily a jutro mam iui 😥
 
Dziewczyny podnoszę ważny temat...ważny dla naszej psychiki, bo to poważnie idzie oszaleć czytając cały internet w temacie iui i in vitro...i czekając na kolejne ich etapy. Wrzucajcie propozycję jak zająć sobie czas, żeby głowa trochę odpoczęła?
Siłownia? Fitnesy? Robótki ręczne? Szycie maseczek?;D
Każdy pomysł mile widziany!
 
Dziewczyny podnoszę ważny temat...ważny dla naszej psychiki, bo to poważnie idzie oszaleć czytając cały internet w temacie iui i in vitro...i czekając na kolejne ich etapy. Wrzucajcie propozycję jak zająć sobie czas, żeby głowa trochę odpoczęła?
Siłownia? Fitnesy? Robótki ręczne? Szycie maseczek?;D
Każdy pomysł mile widziany!
Ja na szczęście nie mam już problemu z nadmiernym myśleniem😉 na początku było ciężko ale z czasem doszłam do wniosku że trzeba żyć dniem dzisiejszym, zająć się codziennymi obowiązkami. Więc rano idę do pracy, wracam o 16 00, wychodzę z psiakiem na spacer, wracam i robię obiad, mąż wraca z pracy po 18 00, jemy. Później odpoczynek i znowu z psem i koniec dnia 😄 także mi leci szybko. A może jakiś fajny serial? Ja swojego czasu starsznie wkrecilam się w dwa seriale na Netflix, jak lubisz kryminały z domieszką psychologii i polityki to polecam "Designated survivor" oraz " Sposób na morderstwo". 😃
 
Kot, pies, remont, ja oglądam przyjaciół w kółko jak skończę to znów od początku, niestety od tego nie da się odciąć.
 
reklama
Do góry