reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super pomysl:) dzięki za propozycję seriali;)
Ja na szczęście nie mam już problemu z nadmiernym myśleniem[emoji6] na początku było ciężko ale z czasem doszłam do wniosku że trzeba żyć dniem dzisiejszym, zająć się codziennymi obowiązkami. Więc rano idę do pracy, wracam o 16 00, wychodzę z psiakiem na spacer, wracam i robię obiad, mąż wraca z pracy po 18 00, jemy. Później odpoczynek i znowu z psem i koniec dnia [emoji1] także mi leci szybko. A może jakiś fajny serial? Ja swojego czasu starsznie wkrecilam się w dwa seriale na Netflix, jak lubisz kryminały z domieszką psychologii i polityki to polecam "Designated survivor" oraz " Sposób na morderstwo". [emoji2]
 
reklama
Dziewczyny wczoraj miałam iui, nie bolało, lekki dyskomfort tylko. Ale dzisiaj tak mnie boli brzuch jak go dotykam, przy nawet lekkim nacisku czuje jakby w środku wszystko było spuchnięte. Przy pierwszej iui od razu w trakcie mocno bolał mnie brzuch tak jakbym dostała okres, ledwo wtedy wróciłam sama samochodem do domu.
 
Dziewczyny wczoraj miałam iui, nie bolało, lekki dyskomfort tylko. Ale dzisiaj tak mnie boli brzuch jak go dotykam, przy nawet lekkim nacisku czuje jakby w środku wszystko było spuchnięte. Przy pierwszej iui od razu w trakcie mocno bolał mnie brzuch tak jakbym dostała okres, ledwo wtedy wróciłam sama samochodem do domu.
O jej 😶 jeżeli masz możliwość to dużo lez. Ja po pierwszej inseminacji to cały dzień przelezalam z nogami na ścianie... Nic nie bolało... Lekki dyskomfort. A może skontaktuj się ze swoim lekarzem czy to tak ma być czy może coś poszło nie tak... Miałaś robiona droznosc jajowodow?
 
Jutro mam usg żeby sprawdzić czy pękł pęcherzyk wiec wtedy pogadam z lekarzem. Biorę tylko to co zawsze czyli glucophage i euthyrox pewnie jutro dostanę duphaston
 
Jutro mam usg żeby sprawdzić czy pękł pęcherzyk wiec wtedy pogadam z lekarzem. Biorę tylko to co zawsze czyli glucophage i euthyrox pewnie jutro dostanę duphaston
Aha... A może to jest właśnie objaw pękania pęcherzyka? 🤔 Ja miałam na peknietym... Zapytać możesz o acard bo podobno też pomaga, ja brałam od pierwszej i pomogło 😉
 
Dziewczyny dziele się z Wami dobrymi wiadomościami, bo jesteście ze mną od początku 😊
Jestem po wizycie, krwiaka nie ma 😁 maluch rośnie jak na drożdżach, tak na prawdę dopiero teraz zaczynamy się cieszyć. Życzę Wam z całego serduszka tego uczucia szczęścia i za każdą z Was trzymam mocno kciuki 😘
 
Dziewczyny dziele się z Wami dobrymi wiadomościami, bo jesteście ze mną od początku 😊
Jestem po wizycie, krwiaka nie ma 😁 maluch rośnie jak na drożdżach, tak na prawdę dopiero teraz zaczynamy się cieszyć. Życzę Wam z całego serduszka tego uczucia szczęścia i za każdą z Was trzymam mocno kciuki 😘
Super!!!! Wiedziałam że wszystko będzie dobrze 😉👍 to ciesz się w końcu jak należy, życzę samych spokojnych chwil aż do samego rozwiązania😃 później już na spokój nie licz 😉😆
 
reklama
Do góry