reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Nie poddawaj się! Na pewno da się znaleźć przyczynę i max za kilka miesięcy będziesz chodziła z dużym brzuszkiem. Zresztą tak jak my wszystkie!
Dziekuje 💓choć teraz bardzo trudno mi w to uwierzyć teraz docierać zaczyna do mnie to co się wydarzyło. I że to już koniec. Za jakiś czas spróbuję poukładać sobie plan w głowie i wówczas na pewno coś za zne robić jakby ktoś miał pomyślą napewno chętnie skorzystam. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia jak zwykle jesteście Kochane 💓😍
 
Nie wiem co mnie dzisiaj podkusiło,ale mialam w domu jeden sikany test i go zrobiłam - 10 dni po iui. Wyszedl cień cienia drugiej kreski - jak myślicie czy to moze być sprawka Ovirelle? Nie wiem co mi przyszło do głowy z takim wczesnym testowaniem, jakiś impuls bo mam świadomość,że sie nie powinno takich rzeczy robic :-).
 
Nie wiadomo, musisz teraz robic codziennie zeby sprawdzić czy rośnie czy maleje;) najlepiej idź na Betę;)
Nie wiem co mnie dzisiaj podkusiło,ale mialam w domu jeden sikany test i go zrobiłam - 10 dni po iui. Wyszedl cień cienia drugiej kreski - jak myślicie czy to moze być sprawka Ovirelle? Nie wiem co mi przyszło do głowy z takim wczesnym testowaniem, jakiś impuls bo mam świadomość,że sie nie powinno takich rzeczy robic :-).
 
Oj Tolka Tolka, myślę o Tobie co chwile... jak tam się czujesz?
Dziekuje [emoji176]choć teraz bardzo trudno mi w to uwierzyć teraz docierać zaczyna do mnie to co się wydarzyło. I że to już koniec. Za jakiś czas spróbuję poukładać sobie plan w głowie i wówczas na pewno coś za zne robić jakby ktoś miał pomyślą napewno chętnie skorzystam. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia jak zwykle jesteście Kochane [emoji176][emoji7]
 
Nie wiem co mnie dzisiaj podkusiło,ale mialam w domu jeden sikany test i go zrobiłam - 10 dni po iui. Wyszedl cień cienia drugiej kreski - jak myślicie czy to moze być sprawka Ovirelle? Nie wiem co mi przyszło do głowy z takim wczesnym testowaniem, jakiś impuls bo mam świadomość,że sie nie powinno takich rzeczy robic :-).
Kochana jeżeli wyszedł cień cienia to gratuluję 🥰🥰🥰 jesteś w ciąży 🥰 mi 10 dni po inseminacji tez wyszedł cień cienia, po dwóch dniach dalej cień cienia ale mocniejszy i 14 dni po beta 130 🥰 gratuluję Kochana ❤❤❤❤❤
 
reklama
Nie wiem co mnie dzisiaj podkusiło,ale mialam w domu jeden sikany test i go zrobiłam - 10 dni po iui. Wyszedl cień cienia drugiej kreski - jak myślicie czy to moze być sprawka Ovirelle? Nie wiem co mi przyszło do głowy z takim wczesnym testowaniem, jakiś impuls bo mam świadomość,że sie nie powinno takich rzeczy robic :-).
Pokaż zdjęcie testu 🥰
 
Do góry