reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kochana jeżeli wyszedł cień cienia to gratuluję 🥰🥰🥰 jesteś w ciąży 🥰 mi 10 dni po inseminacji tez wyszedł cień cienia, po dwóch dniach dalej cień cienia ale mocniejszy i 14 dni po beta 130 🥰 gratuluję Kochana ❤❤❤❤❤
Cos Ty!!! No to jest nadzieja! Ostatnio byla biochemiczna u mnie wiec statam się ostrożnie do tego podchodzic. Dziekuje za info!
 
reklama
Muszę iść powtórzyć i skontaktować się z moim endokrynologiem. I wiecznie cos
Niestety tsh jest bardzo czule. W ciąży tez lubi skakać i to sporo. Znam coś na jego temat bo sama z nim walczyłam przed podejściem do ivf, kiedy już mi dobrali dobra dawke to powiedzieli ze jak tylko zajdę w ciąże muszę dołożyć minimalna dawke, tzn przed ciaza dobra była dawka 125mg euthyroxu a jak tylko Się udało to dołożyłam 25mg euthyroxu i biorę przez cała ciąże 150mg, po porodzie mam wrócić do swojej starej dawki. Oczywiście co 6tyg każą sprawdzać jak się zachowuje, i ładnie się utrzymuje
 
reklama
Niestety tsh jest bardzo czule. W ciąży tez lubi skakać i to sporo. Znam coś na jego temat bo sama z nim walczyłam przed podejściem do ivf, kiedy już mi dobrali dobra dawke to powiedzieli ze jak tylko zajdę w ciąże muszę dołożyć minimalna dawke, tzn przed ciaza dobra była dawka 125mg euthyroxu a jak tylko Się udało to dołożyłam 25mg euthyroxu i biorę przez cała ciąże 150mg, po porodzie mam wrócić do swojej starej dawki. Oczywiście co 6tyg każą sprawdzać jak się zachowuje, i ładnie się utrzymuje
No właśnie ja mam zlecone żeby co 8 tygodni teraz. Przed procedura miałam badane 1.24 a wcześniej po inseminacjach było 0.9 no nic nie zrobię w piątek powtórzę i zadzwonię.
 
Do góry