reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Oj... najważniejsze to że masz możliwość konsultacji. daj koniecznie znać co lekarz powiedział. na pewno to nic groznega i tego życzę ale trzeba dmuchać na zimne😘
Jestem po wizycie dała mi skierowanie na usg obu piersi ponieważ przy normalnym badaniu wyczula w obu jakieś zgrubienia ale to mogą być jakieś torbielki także iść wszystko pokaże tylko teraz weź się tu dostań.
 
Hej Dziewczyny, po dłuższej przerwie melduję, że nasze Szczęście jest już z nami od ponad 3 tygodni w domu. Noce nawet przespane, Maleństwo rośnie i jest rozkoszne.

Trzymam za każdą z Was mocno kciuki, by każdej z Was się udało. U nas niespodziewanie po prawie trzech latach starań zadziałała trzecia IUI, ostatnia, którą planowaliśmy przed ivf. Także wierzę, że i Wam się w końcu uda :)
 
Jestem po wizycie dała mi skierowanie na usg obu piersi ponieważ przy normalnym badaniu wyczula w obu jakieś zgrubienia ale to mogą być jakieś torbielki także iść wszystko pokaże tylko teraz weź się tu dostań.
Masakra🤦‍♀️no spróbować trzeba podzwonic a jak nie to może gdzieś prywatnie?
 
Hej Dziewczyny, po dłuższej przerwie melduję, że nasze Szczęście jest już z nami od ponad 3 tygodni w domu. Noce nawet przespane, Maleństwo rośnie i jest rozkoszne.

Trzymam za każdą z Was mocno kciuki, by każdej z Was się udało. U nas niespodziewanie po prawie trzech latach starań zadziałała trzecia IUI, ostatnia, którą planowaliśmy przed ivf. Także wierzę, że i Wam się w końcu uda :)
Gratulacje!! Niech maleństwo zdrowo rośnie 🙂
 
No właśnie też słyszałam o tej klinice. Jestem ciekawa opinii także jeśli ktoś chciałby się podzielić to chętnie wysłucham każdej opinii 🙂
Ja jeśli jednak ta ciąża się nie utrzyma to tam się będę leczyć, jeszcze naturalnie, ale w przyszłości kto wie
 
reklama
Do góry