reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
05.05: @PałkaZapałka - 1 konsultacja[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
13.05: @Tolka20 - wizyta u genetyka[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]


08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
13.12: @ola32 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]

"Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam, a potem jeszcze chwilę... I kazdą kolejną też zaczekam!..."[emoji177][emoji188]
 
Witajcie kochane dawno się nie odzywałam do was ale śledzę was co u Was słychać. Jestem po pierwszej inseminacji niestety nie udanej...obecnie jestem 2 mc na tabletkach antykoncepcyjnych aby organizm się wyciszył o jak dobrze pójdzie to w maju działamy z in vitro. Ale mam pytanie do was zupełnie w innym temacie. Kuzynka mojego męża otrzymała od swoich 3 koleżanek które również starały się o dziecko i piły zioła ojca sroki nr 3 i zaszły! Kuzynka również starała się 3 lata i zaczęła pić te zioła i również zaszła w ciążę 2 cyklu. Jestem w szoku bo ona również starała się 3 lata tak jak ja i powiem szczerze szliśmy w łeb w łeb z tym wszystkim A ty taka niespodzianka. Pytanie moje do was kkvhsne czy wy słyszeliście coś o tych ziołach? Czy któraś ma jakieś z tym pozytywne doświadczenie? 😉
 
Mi się coś obiło o uszy ja też słyszałam o ziołach ojca klimuszki na bezpłodność podobny skład ale jakie działanie obu ziół to nie mam bladego pojęcia i niewiem czy nie balabym się ich brać[emoji848]
Witajcie kochane dawno się nie odzywałam do was ale śledzę was co u Was słychać. Jestem po pierwszej inseminacji niestety nie udanej...obecnie jestem 2 mc na tabletkach antykoncepcyjnych aby organizm się wyciszył o jak dobrze pójdzie to w maju działamy z in vitro. Ale mam pytanie do was zupełnie w innym temacie. Kuzynka mojego męża otrzymała od swoich 3 koleżanek które również starały się o dziecko i piły zioła ojca sroki nr 3 i zaszły! Kuzynka również starała się 3 lata i zaczęła pić te zioła i również zaszła w ciążę 2 cyklu. Jestem w szoku bo ona również starała się 3 lata tak jak ja i powiem szczerze szliśmy w łeb w łeb z tym wszystkim A ty taka niespodzianka. Pytanie moje do was kkvhsne czy wy słyszeliście coś o tych ziołach? Czy któraś ma jakieś z tym pozytywne doświadczenie? [emoji6]
 
O Klimuszli też słyszałam ale podobno ojca sroki pije się raz dziennie przed snem i działa. Tylko nie można brać przy tym leków...Nie mam pojęcia co o tym myśleć🙄 strach też jest aby sobie nie zaszkodzić. Wiem na pewno że teraz nie wolno mi ich pić i skonsultuje to moim lekarzem...
 
Kiedyś pilam te zioła. Miałam bardzo negatywne doświadczenie. Rozregulowaly mi totalnie cykle. Zatrzymał mi się na ponad 70 dni. Przedtem nigdy w życiu nie miałam takiego cyklu... nie polecam.
 
reklama
Do góry