reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witajcie, trochę mnie tutaj nie było bo liczyłam swoją torbiel i byłam na cyklu naturalnym. Ale w piątek jak byłam na kontroli sprawdzić czy dziad się wchłonął to okazało się że nie i zmienił się prawdopodobnie w torbiel endometrialna😢 zostały mi zrobione 5 parkietów aby potwierdzić czy to nie przypadkiem nie tworzy mi się enfometrioza. Tak bardzo czekałam aby podejść do pierwszej inseminacji A potem do in vitro jeśli się nie uda. A tu teraz takie *****....ciągle coś kiedy to już się skończy? Czy któraś z Was miała lub ma taka torbiel? 😢😭😭😭
Hej Kochana. No szlag człowieka trafia, co ? Miałam torbiel prawie 10 cm która urosła w ciągu 2 tyg. Wchlaniala się baaaardzo powoli. Po 3 tyg leków o 1 cm. Potem ruszyła z kopyta i w ciągu kilku dni do zera. Ale końca nie widać. Teraz znów boli mnie jak tamtym razem. Jutro usg... tamtą nie była endometrialna...Ale skąd się to robi... może zrobią Ci laparoskopie i przy okazji poogladaja co się dzieje. Ja żałuję że nie miałam przy tamtym o okazie. Teraz muszę czekać i tak na zabieg. A mogłam być już po.
 
reklama
Ja od tygodnia postanowiłam biegać dla kondycji i dziś chyba przesadziłam bo wybrałam trasę niezbyt prosta i chyba skręciłam kostkę bo boli i spuchła leżę z zimnym okładem i marudzę mężowi że to on mnie namówił i weekend mam z głowy piękny dzień kobiet mi się jutro szykuje i piękna rocznica z nogą w górze zadba przyjemność
emoji19.png
Biedna, może to tylko nadwyrężenie... 😔 Szanuję Cię bardzo, że postanowiłaś biegać! Mi ze sportem tak nie po drodze, a wiadomo, że to zdrowie...
 
Hej Kochana. No szlag człowieka trafia, co ? Miałam torbiel prawie 10 cm która urosła w ciągu 2 tyg. Wchlaniala się baaaardzo powoli. Po 3 tyg leków o 1 cm. Potem ruszyła z kopyta i w ciągu kilku dni do zera. Ale końca nie widać. Teraz znów boli mnie jak tamtym razem. Jutro usg... tamtą nie była endometrialna...Ale skąd się to robi... może zrobią Ci laparoskopie i przy okazji poogladaja co się dzieje. Ja żałuję że nie miałam przy tamtym o okazie. Teraz muszę czekać i tak na zabieg. A mogłam być już po.
Oj żebyś wiedział że trafia☹ u mnie była tzw czynnościowa i się wchlaniała otrzymałam orgametril na 10 dni i kurczę prawdopodobnie przekształciła się w endometrialną. No to trochę szok...W sobotę jadę na kontroli i po wyniki i zobaczymy co dalej...
 
No dziś mnie bardziej bolało i pojechałam na pogotowie stwierdzili że jest lekko zwichnięta i mam usztywniona na przynajmniej tydzień[emoji17] a zaczęłam biegać bo muszę złapać kondycji i przy okazji zgubić parę kg ale po tygodniu uziemienia to niewiem czy będę biegać bo z tyłu głowy będę mieć że znowu mi zwichnięcie wróci.
Biedna, może to tylko nadwyrężenie... [emoji17] Szanuję Cię bardzo, że postanowiłaś biegać! Mi ze sportem tak nie po drodze, a wiadomo, że to zdrowie...
 
Oj żebyś wiedział że trafia☹ u mnie była tzw czynnościowa i się wchlaniała otrzymałam orgametril na 10 dni i kurczę prawdopodobnie przekształciła się w endometrialną. No to trochę szok...W sobotę jadę na kontroli i po wyniki i zobaczymy co dalej...
Może się nie przekształci. Mnie chcieli 2 razy operować. Najpierw jak miała prawie 10 cm potem jak zmalala o 1cm. Leki zaczęły działać dopiero po miesiącu od zazycia 1 czapka. Masz duphaston? Mnie to pomogło
 
No dziś mnie bardziej bolało i pojechałam na pogotowie stwierdzili że jest lekko zwichnięta i mam usztywniona na przynajmniej tydzień[emoji17] a zaczęłam biegać bo muszę złapać kondycji i przy okazji zgubić parę kg ale po tygodniu uziemienia to niewiem czy będę biegać bo z tyłu głowy będę mieć że znowu mi zwichnięcie wróci.

Współczuję :* Spokojnie, może zaczniesz potem od spacerów? Wiosna idzie, pogoda będzie przyjemniejsza :)
 
No dziś mnie bardziej bolało i pojechałam na pogotowie stwierdzili że jest lekko zwichnięta i mam usztywniona na przynajmniej tydzień[emoji17] a zaczęłam biegać bo muszę złapać kondycji i przy okazji zgubić parę kg ale po tygodniu uziemienia to niewiem czy będę biegać bo z tyłu głowy będę mieć że znowu mi zwichnięcie wróci.
Ooo kurcze Kochana ale niefart. Odpoczywaj jak najwięcej ❤❤
 
Dostałam okres... Nici z pozytywnego wyniku... Znów sobie pozwoliłam na nadzieję, i znów się nie udało... Mam chwilowy kryzys. Ale jutro się pozbieram i do dzieła.
Tylko moj mąż zaczyna mieć wątpliwości co do in vitro i nie chce mi się z nim nawet gadać...
Oby Wasz Dzien Kobiet był bardziej udany!! Buziaki.
 
reklama
Do góry