reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Część dziewczynki niestety witam się w 1 dc. 3 iui nie udana ale szczerze to już się przyzwyczaiłam do porażki[emoji17]

Podnoszę głowę do góry i będę walczyć[emoji123] przez luty zgodnie z ustaleniami gina odpoczywam (spróbuję starań naturalnych) a od marca ruszamy z planem na in vitro, boje się ale silna muszę być i wszystko zniosę dla małej kruszynki żeby się pojawiła.[emoji3590]

Kobietki wkoncu musi się nam udac[emoji8]
Milej niedzieli życzę[emoji3059]
<Przytul>😔przykro mi, zawsze jakaś tam nadzieja przed tą @ jednak jest, a później przychodzi i niszczy tą nadzieje 😢
 
reklama
Część dziewczynki niestety witam się w 1 dc. 3 iui nie udana ale szczerze to już się przyzwyczaiłam do porażki[emoji17]

Podnoszę głowę do góry i będę walczyć[emoji123] przez luty zgodnie z ustaleniami gina odpoczywam (spróbuję starań naturalnych) a od marca ruszamy z planem na in vitro, boje się ale silna muszę być i wszystko zniosę dla małej kruszynki żeby się pojawiła.[emoji3590]

Kobietki wkoncu musi się nam udac[emoji8]
Milej niedzieli życzę[emoji3059]

kolor nadzieji naprawdę mi przykro... liczyłam na to, że los Cię tym razem zaskoczy. Ale cieszy mnie Twoja waleczna postawa! 💪 jesteś super dzielna i do wakacji będziesz już w ciąży, jestem pewna 🥰
 
Dziękuje :* już jestem po drugiej iui. Inny lekarz mnie przyjmował na sobotnim dyżurze i powiem Wam ze było cudownie! Całkiem inaczej! Babeczka zeobila tak delikatnie ze nic nie czułam! Nie było krwi ! Czuje się super :) kazała mi leżeć po zabiegu a nie jak ostatnio prawie wyganiali z gabinetu zeby szybciej. Czy się uda czy nie jestem zadowolona z dzisiejszego przyjęcia mnie w klinice. Następny krok to invitro :)
Trzymam kciuki! 😁
 
Ki również jest przykro. Ja pójdę w przyszłym tygodniu do ginekologa. Chce mnie zobaczyć przed miesiączka. Planujemy kolejna inseminacje- ostatnia 4. Może po tych niskich betach chce dać mi leczenie chociaż badania immunologiczne Mam idealne ;/
 
Hej dziewczyny, ja jestem 3 dniu po drugiej IUI i coś mnie rozłożyło:( gardło pali ogniem, gorączki nie mam. Nie biorę nic poza psikaniem gardła. Wolę nie ryzykować. Zdołowałam się bo zawsze coś:( mam nadzieje, że choróbsko nie przekreśli szans na ciążę 😔
 
Hej dziewczyny, ja jestem 3 dniu po drugiej IUI i coś mnie rozłożyło:( gardło pali ogniem, gorączki nie mam. Nie biorę nic poza psikaniem gardła. Wolę nie ryzykować. Zdołowałam się bo zawsze coś:( mam nadzieje, że choróbsko nie przekreśli szans na ciążę 😔
Wskakuj do wyrka i się kuruj, czasami zostanie w łóżku pomoże Ci dużo bardziej niż leki :-) do tego książka i ciepła herbata z cytryną :)
 
Dziewczęta jestem po monitoringu, 11 dc, pecherzyk 1.57. W 12 dc mieliśmy jechać na inseminację , ale warunkiem jest aby pęcherzyk miał 1.80, wtedy zastrzyk ovItrelle i następnego dnia inseminacja. Jutro ponownie wizyta u ginekologa, na początku chciał mnie zobaczyć we wtorek ale ostatnio w ciągu 2 dni pecherzyk bardzo szybko urósł- z 1.37 na 2.22 a nie możemy przegapić momentu 1.80.
 
reklama
Do góry