reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Poprostu zawiodłam się na stymulacji bo przy poprzednim iui miałam.taka sama a pęcherzyków było 3 a teraz nagle tylko jeden więc nie widzę nadzieji w tym jednym
Rozumiem... Mi też zawsze bliżej do postawy, że "lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować" i staram się nie nastawiać, trzymać dystans. Ale z drugiej strony w zapłodnieniu głowa też ma baaaardzo duże znaczenie...
 
Jestem po wizycie i jestem załamana[emoji17] tyle leków do stymulacji wzięłam i tylko 1 pęcherzyk tylko jeden!!! W piątek iui w d....mam nie idę[emoji24]
Tak mi przykro 😟 ale idź nie rezygnuj z tego jednego. Pamiętaj że jeden jest nam potrzebny aby spełniło się nasze marzenie. Podejdź do tego idę bo idę a jak wyjdzie to ok a jak nie to podejdziesz do in vitro. Ja też podchodzę teraz do tego na dystans mimo że to będzie moja pierwsza inseminacja...Trzymam kochana kciuki za ciebie✊😘
 
Proponuję zacząć od imnunofenotypu tam są min komórki nk

Myślę, że warto to skonsultować z lekarzem, żeby niepotrzebnie się nie wykosztować. Przykładowo, nasz lekarz nie widział sensu badania na wrogi śluz, skoro i tak przystępujemy do iui, która niweluje ten czynnik... Na niektóre z tych immunologicznych przyczyn "receptą" jest właśnie inseminacja albo in vitro, więc mając to w planach szkoda czasu i pieniędzy na sprawdzanie tego.
 
Niestety mimo ładnie spadającej bety okazało się że zarodek był duży i jajowód pękł. W ostatniej chwili zostałam dowieziona na blok. Zobaczymy czy jajowód podejmie jakąś pracę.
Współczuje :( Sama przez to przechodziłam, także wiem jak wtedy wolniutko płynie czas. Mam nadzieje, że szybko Ci minie. Wracaj do zdrowia! :)
 
Czasem myślę że u mnie głowa ma przede wszystkim znaczenie w niepowodzeniu.
Rozumiem... Mi też zawsze bliżej do postawy, że "lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować" i staram się nie nastawiać, trzymać dystans. Ale z drugiej strony w zapłodnieniu głowa też ma baaaardzo duże znaczenie...
 
Dziekuje jeszcze to przemyśle.
Tak mi przykro [emoji45] ale idź nie rezygnuj z tego jednego. Pamiętaj że jeden jest nam potrzebny aby spełniło się nasze marzenie. Podejdź do tego idę bo idę a jak wyjdzie to ok a jak nie to podejdziesz do in vitro. Ja też podchodzę teraz do tego na dystans mimo że to będzie moja pierwsza inseminacja...Trzymam kochana kciuki za ciebie[emoji110][emoji8]
 
Ja przed @ też zawsze jestem napuchnięta bo mi się woda zatrzymuje ale wydaje mi się że od tych stymulacji tak ogólnie mi się waga podniosła.
Tak ja u siebie zauważyłam że przed końcem zbliżającego się okresu to chodzę cała opuchnięta, tyle wody w organizmie mi się zbiera że ręce mam czasami opuchnięte. No i lekki wzrost wagi poszedł do góry :)
 
reklama
24.01: @kolor nadzieji - 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
24.01: @Hankaa - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
27.01: @AsiaaaK - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
27.01: @Asia999 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
28.01: @Kinia9292 - testowanie po 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
30.01: @Kinia9292 - wizyta u gin.[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
01.02: @Agata290 - monitoring i 1IUI [emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
03.02: @jomara - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.02: @ola32 - testowanie po 1IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

Kogoś dopisać?[emoji846]
 
Do góry