reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Trzymam kciuki. Daj znać :-)

Dziewczyny robić badania przed wizytą u ginekologa w klinice czy jechać ze starymi sprzed roku i więcej ? Musze się wreszcie gdzieś ruszyć. Zostane w klinice prof Debskiego

No to gratuluje decyzji!!:)
Ja bym jechala z tym co masz i zobaczyla co Ci powiedza. Nie wiesz ile potrwa zanim beda kolejne dzialania i co beda chcieli badac...
Super! Trzymam kciuki!
 
reklama
Hej. Poszukuje dziewczyny, ktora udzielala sie na forum iui miala ok 30 lat, posiadala juz jedno dziecko. Po nieudanej 2 inseminacji postanowila porzucic plany o kolejnym dziecku i zaczac zyc pelnia zycia. Udzielala sie na forum poniedzy marcem a majem. Ktos cos kojarzy? Musze z nia porozmawiac... Moze sama zainteresowana nadal czyta forum i mialaby ochote napisac do mnie na priv? Pozdrawiam wszystkie starajace sie, te stare i nowe, zycze wielu zmian pieluszek :)
 
Hej. Poszukuje dziewczyny, ktora udzielala sie na forum iui miala ok 30 lat, posiadala juz jedno dziecko. Po nieudanej 2 inseminacji postanowila porzucic plany o kolejnym dziecku i zaczac zyc pelnia zycia. Udzielala sie na forum poniedzy marcem a majem. Ktos cos kojarzy? Musze z nia porozmawiac... Moze sama zainteresowana nadal czyta forum i mialaby ochote napisac do mnie na priv? Pozdrawiam wszystkie starajace sie, te stare i nowe, zycze wielu zmian pieluszek :)

Wydaje mi się ze to @Asiczek84 przewertowałem kilkanaście stron i wydaje mi się ze o nią chodziło
 
Dziewczyny z wielkim żalem informuje, że to niestety nie ja przełamię tą złą passę i ten zastój na forum... moja beta wynosi 0,20 :no2: :oo2:
Tak mi przykro kochana
Nie poddawaj się walcz dalej
Swoje trzeba wypłakac wykrzyczeć
My wszystkie wiemy jak się Teraz czujesz
Wierzę w to że to forum odczarujemy w końcu!!!
 
@agawid @Natka001 @Magierowa dziękuję dziewczyny ;-) ;) Właśnie takie wsparcie na tym naszym forum jest nieocenione :* Do trzech razy sztuka, w sierpniu trzecie i ostatnie podejście... ale na szczęście lada moment zaczynam urlop, więc relaks i odreagowanie pełną parą noooo prawie bo clo od początku cyklu trzeba brać :rolleyes2: więc tak całkiem jednak odciąć się nie da :unsure:
 
@agawid @Natka001 @Magierowa dziękuję dziewczyny ;-) ;) Właśnie takie wsparcie na tym naszym forum jest nieocenione :* Do trzech razy sztuka, w sierpniu trzecie i ostatnie podejście... ale na szczęście lada moment zaczynam urlop, więc relaks i odreagowanie pełną parą noooo prawie bo clo od początku cyklu trzeba brać :rolleyes2: więc tak całkiem jednak odciąć się nie da :unsure:
Życzę Ci mega udanych wakacji
I oddechu od tego wszystkiego
Buziaki
 
reklama
Witam dziewczyny wszystkie i ja się dołączę
Mam za chwilkę 5sierpnia 28l
Na początku roku trafiłam do kliniki z powodu ciągłego braku efektu przytulanek z mężem. Mąż super wyniki ja niestety źle cały zestaw pcos.
Po obserwacji wcale nie dochodziło do owulacji mało tego w 3 cyklach monitorowanych nawet nie było pęcherzyka dominującego (nie rosły,)
Z lekarzem przeszliśmy na cykl clo i aromek + zastrzyk owitrell niestety po 3 cyklach nic :(
4 cykl jeszcze raz clo i aromek + zastrzyk w czwartek z owitrell w piątek iui
Dzisiaj byłam rano na szybkim USG zobaczyć czy pęcherzyki pękły i się udało lekarz zadowolony ( były 3 pęcherzyki nie ma żadnego )
Mam zalecenia na piątek 9 sierpnia na betę mam nadzieję że się uda.
Ps. Trzymam kciuki za wszystkie was dziewczyny i mam nadzieję że mnie tu przyjmie cię
 
Do góry