reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny z wielkim żalem informuje, że to niestety nie ja przełamię tą złą passę i ten zastój na forum... moja beta wynosi 0,20 :no2: :oo2:
Ojjj mocno ściskam! i obiecuję w przyszłym miesiącu jeszcze mocniej trzymać kciuki.

my ustaliliśmy, że w sierpniu od razu 3 iui. okazało się, że torbiel nie produkuje hormonów, więc przez 5 dni brałam lamettę. a od wczoraj mam zapalenie krtani. i już nie wiem - może to znaki by w sierpniu iui nie robić? jutro idę do gin, omówić plan działania.
 
Witam dziewczyny wszystkie i ja się dołączę
Mam za chwilkę 5sierpnia 28l
Na początku roku trafiłam do kliniki z powodu ciągłego braku efektu przytulanek z mężem. Mąż super wyniki ja niestety źle cały zestaw pcos.
Po obserwacji wcale nie dochodziło do owulacji mało tego w 3 cyklach monitorowanych nawet nie było pęcherzyka dominującego (nie rosły,)
Z lekarzem przeszliśmy na cykl clo i aromek + zastrzyk owitrell niestety po 3 cyklach nic :(
4 cykl jeszcze raz clo i aromek + zastrzyk w czwartek z owitrell w piątek iui
Dzisiaj byłam rano na szybkim USG zobaczyć czy pęcherzyki pękły i się udało lekarz zadowolony ( były 3 pęcherzyki nie ma żadnego )
Mam zalecenia na piątek 9 sierpnia na betę mam nadzieję że się uda.
Ps. Trzymam kciuki za wszystkie was dziewczyny i mam nadzieję że mnie tu przyjmie cię
@Mayred91 witaj kochana trzymam mocno kciuki za pozytywną betkę, ja akurat wtedy wrócę z urlopu więc mam zamiar czytać same dobre wiadomości
 
Mam pytanie bo nie wiem.......
Czy 10 dni po iui jeśli zrobię betę to jest szansa że coś wyjdzie ?? Czy to zbyt wcześnie ??
 
Mam urodziny w poniedziałek i jest wtedy 10dni po i chciałam sobie prezent zrobić i tak się wącham

Możesz zrobić ale możesz się niepotrzebnie rozczarować i załamanie pewne a po prostu może być za szybko zrobiony test. Co się odwlecze to nie uciecze [emoji5] będzie prezent 4 dni po urodzinach
 
reklama
Do góry