reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super:) małymi krokami do przodu niech jajeczka rosną :) a Ty Kochana myśl tylko pozytywnie
@Ka.2606 juz pisze :). Na razie uroslo 8 jajeczek. Najwieksze maja 13 mm. Jeszcze 5 dni stymulacji. Obok zastrzykykow z gonal f 150 ml, dostalam tez zastrzyki z luveris i orgalutran. Mial moze ktos podobna stymulacje? Moje endometrium tez uroslo ma juz 6-7 mm
 
reklama
@Misia_91 jak tam połoweczka ?????
Wszystko dobrze okazało się ze mamy jednak dziewczynkę w 21t1d wazy 430g całe usg zasłania buzię rączkami, roila się na wszystkie strony więc trochę zeszło badanie zanim pomierzyl ja lekarza .
Ps. Wczoraj też robiła imprez na wieczór tatuś poczuł pierwszy raz ruchy. A co tam u was ?
 
Wszystko dobrze okazało się ze mamy jednak dziewczynkę w 21t1d wazy 430g całe usg zasłania buzię rączkami, roila się na wszystkie strony więc trochę zeszło badanie zanim pomierzyl ja lekarza .
Ps. Wczoraj też robiła imprez na wieczór tatuś poczuł pierwszy raz ruchy. A co tam u was ?
A u nas ok
 
Cześć Kobietki jednak się nie zdecydowałam zrobić bthcg całą noc do teraz tak mnie boli podbrzusze że pewnie lada chwila pojawi się niechciany @ :( poza tym od dnia inseminacji marzyłam temp i codziennie 37.2 37.1 A dzisiaj 37.5 też tak mialyscie taki skok temp ?
@Natka001 a bierzesz dodatkowo luteinę? No z tego co się orientuję ona jakby hamuje @, ja się przez to niepotrzebnie nakręciłam bo mi się @ spóźniał, 14 dnia zrobiłam betę, jako że wyszła negatywna odstawiłam lutkę i 3 dni później dostałam @ Co nie zmienia faktu że dalej mocno trzymam kciuki za Twój sukces :tak:
 
@Natka001 a bierzesz dodatkowo luteinę? No z tego co się orientuję ona jakby hamuje @, ja się przez to niepotrzebnie nakręciłam bo mi się @ spóźniał, 14 dnia zrobiłam betę, jako że wyszła negatywna odstawiłam lutkę i 3 dni później dostałam @ Co nie zmienia faktu że dalej mocno trzymam kciuki za Twój sukces :tak:
No właśnie nie biorę żadnych tabletek nic kompletnie i to mnie dziwi że nic nie kazali brać
Ja na własną rękę biorę tylko kwas foliowy ale biorę go praktycznie cały czas
 
reklama
Cześć Moje Drogie :-)
Dziś dzień niespodzianek... moja przyjaciółka wraca na stałe do Polski po 6 latach rozłąki. Zaczyna od nowa. Jestem w niebie ;-) a do tego nius na pocieszenie. Para 44 lata on 46 ona...3 in vitro w Czechach komorka i plemnik dawcy, 2 in vitro w Polsce, 5 iui... dziś 2 kreski ... :-) :-) :-) ciesze się razem z nimi. Coś pięknego.
 
Do góry