reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Po badaniu. Dziewczyny ładnie rosną, ważą 981 i 985 gr :D górna się tak wierci że też jest położona miednicowo. Witaj cesarko!
Dostałam neoparin przeciwzakrzepowo, nieco na wyrost, jednak lekarz mówi że będzie spokojniejsza. Do tego żelazo- tardyferon, też lekko na wyrost i monural, no znowu bakterie w moczu mam.
Widzę pi mojej lekarz że już coraz bardziej się cieszy, że oddycha z ulgą, nic się nie dzieje, dziewczyny pięknie rosną. Podczas wizyty westchnęła „jak to dobrze że to 27 tc”
A ja coraz większa, wszyscy podziwiają brzuch, i fakt że tylko on rośnie. Zastanawiają się też jak pociągnę jeszcze 3 mies :)
A mi jest dobrze, męczę się szybciej, ale absolutnie nie narzekam ;)
Pokaż brzuszek [emoji6]
 
reklama
Po badaniu. Dziewczyny ładnie rosną, ważą 981 i 985 gr :D górna się tak wierci że też jest położona miednicowo. Witaj cesarko!
Dostałam neoparin przeciwzakrzepowo, nieco na wyrost, jednak lekarz mówi że będzie spokojniejsza. Do tego żelazo- tardyferon, też lekko na wyrost i monural, no znowu bakterie w moczu mam.
Widzę pi mojej lekarz że już coraz bardziej się cieszy, że oddycha z ulgą, nic się nie dzieje, dziewczyny pięknie rosną. Podczas wizyty westchnęła „jak to dobrze że to 27 tc”
A ja coraz większa, wszyscy podziwiają brzuch, i fakt że tylko on rośnie. Zastanawiają się też jak pociągnę jeszcze 3 mies :)
A mi jest dobrze, męczę się szybciej, ale absolutnie nie narzekam ;)

No kochana, obysmy same takie wiesci otrzymywaly!!!
Fajnie, ciesze sie ze jest ok i cory zdrowe i ze Ty w miare nie narzekasz[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Czekamy z Toba na szczesliwe rozwiazanie[emoji176][emoji176][emoji176]

Kiedy kolejne badanie??[emoji3]
 
Jestem po rozmowie tel z lekarzem. Po 2 transferach jeszcze radzi probowac, ewentualnie dokladac cos „w ciemno”
Typu scratching macicy, steryd, zbadac krzepliwosc
O krzywej insulinowej mowil ale nie wiem czy pomimo dobrego cukru jest sens ja robic...?
Tarczyce mam zbadana bo jeszcze ja wymienil.
Radzi probowac dalej. Ale chyba poczekamy miesiac zeby w majowke odpoczac...
Sama nie wiem... zobacze jak cykl wyjdzie...
Buziole
 
Jestem po rozmowie tel z lekarzem. Po 2 transferach jeszcze radzi probowac, ewentualnie dokladac cos „w ciemno”
Typu scratching macicy, steryd, zbadac krzepliwosc
O krzywej insulinowej mowil ale nie wiem czy pomimo dobrego cukru jest sens ja robic...?
Tarczyce mam zbadana bo jeszcze ja wymienil.
Radzi probowac dalej. Ale chyba poczekamy miesiac zeby w majowke odpoczac...
Sama nie wiem... zobacze jak cykl wyjdzie...
Buziole
A robilas znowu bete? Bo mialas 1 z kawalkiem ostatnio. Nie wzrosla przypadkiem? Mocno trzymam za ciebie kciuki
 
reklama
Pokaż brzuszek [emoji6]
66F727CD-4F45-4A54-8667-67BF5BE36817.jpeg
 
Do góry