reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
W lutym po 1 iui mialam ogromna nadzieje na sukces. Teraz juz sie nie nastawiam na nic. Codziennie albo jestem wkurzona, albo zalamana, albo podekscytowana. Jakbym miala chorobe dwubiegunowa, albo byla 3 latka. Przeczucie mam takie, ze nic z tego nie bedzie. Mialam bardzo male endometrium. Za rada dziewczyn biore podwojna dawke estrifamu, ale to i tak pewnie za pozno na zwiekszenie endometrium. To moj ostatni raz z iui. Jak nie teraz to sie poddaje. Takze do testu pozostaly 4 dni. A jak u ciebie nastroj? Jak przeczucie?

To moje pierwsze iui. Pierwsze kilka dni nie czulam zupełnie nic i zero przeczuc. Po ok 5 dniach zaczęły się objawy jak na kilka dni przed@. Mam bardzo nabrzmialy brzuch jakby dużo wody się zatrzymało. I prawie chodziennie kłucie w lewym jajniku. Właściwie to już czekam na @ chyba w najblizszych dwóch dniach się pojawi.
Lekarz też radził ci żeby na 4 poprzestać?
 
reklama
To moje pierwsze iui. Pierwsze kilka dni nie czulam zupełnie nic i zero przeczuc. Po ok 5 dniach zaczęły się objawy jak na kilka dni przed@. Mam bardzo nabrzmialy brzuch jakby dużo wody się zatrzymało. I prawie chodziennie kłucie w lewym jajniku. Właściwie to już czekam na @ chyba w najblizszych dwóch dniach się pojawi.
Lekarz też radził ci żeby na 4 poprzestać?

4 iui? Nie. To bylo moje drugie. Moja lekarka nie informuje mnie o niczym. Wszystko wg niej jeat pieknie i jednorozce sraja tecza. Wg niej moge probowac do usranej smierci przy endometrium 3-4mm. Za kazdym razem daje mi nadzieje, co jest troche sadystyczne, bo zarodek nie ma szans na zagniezdzenie sie. Nie mowila mi nic o diecie, nie zwiekszyla dawki hormonow itp. Drugi raz to samo bedzie. Ale mowi mi, ze tym razem na pewno sie uda. No i kase bierze. Takze rezygnuje
 
4 iui? Nie. To bylo moje drugie. Moja lekarka nie informuje mnie o niczym. Wszystko wg niej jeat pieknie i jednorozce sraja tecza. Wg niej moge probowac do usranej smierci przy endometrium 3-4mm. Za kazdym razem daje mi nadzieje, co jest troche sadystyczne, bo zarodek nie ma szans na zagniezdzenie sie. Nie mowila mi nic o diecie, nie zwiekszyla dawki hormonow itp. Drugi raz to samo bedzie. Ale mowi mi, ze tym razem na pewno sie uda. No i kase bierze. Takze rezygnuje
Źle spojrzałam i pomyliłam ilość iui.
Nie mysl jeszcze ze wynik będzie negatywny, poczekaj do końca. Ja też staram się tak myśleć chociaż czuje ze będzie rozczarowanie i boję się tego. Już myślałam czy dziś testu nie kupić ale nie chce nadziei robić i się nastawiac
 
Dziewczyny sopokojnych! Dla takich chwil warto walczyć! Kajtek zając pozdrawia! IMG_20190419_134934.png
 
reklama
Do góry