reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hmm powiem Ci szczerze że ja bym nie wytrzymała i powtórzyła jutro . Nadzieja jest , jutro pokaże czy jest sens ja podtrzymać czy wypłakać się i walczyć dalej . Progesteron też jakiś wysoki , nie znam się na tym dokładnie , ale na chłopski rozum dla ewentaulnie ciąży to dobrze. To dopiero 6dpt, jeśli zaskoczyło to beta ledwo zaczęła się wytwarzać. A powiedz mi miałaś ovitrelle ?

To moze jutro powotrze... jak spadnie -
To odstawiam duphaston
A jak nie to powtarzam we wtorek.
Wiesz co - tym razem zero emocji... jakos dziwnie...
 
reklama
Doannna też bym brała progesteron za dobry objaw. Ale nie chcę Cię nakręcać. Powtórz betę i jeszcze nie puszczam[emoji110] a ile jeszcze macie prób jeśli się nie udało?
 
Dziewczyny, mam wyniki amniopunkcji.
Kariotyp prawidłowy! :D
Teraz cd walki. Mam konsultacje w Warszawie. U super specjalisty. Od operacji fetoskopowych, czyli "przez dziurkę od klucza".
Trzymajcie kciuki, nie puszczajcie :)
Ja za Was wszystkie trzymam mocno i kibicuje i przeżywam z Wami wszystkie bety, sikance, wyniki...
@Dzoannna walcz, nie poddawaj się. Kto, jak nie Ty 8-)
Cieszę się że wynik dobry i trzymam kciuki za pozytywna konsultację
 
No widzisz u mnie narazie też spokój z nowościami ale tak nie do końca delikatnie mnie mdli. Narazie krwawienie mi minęło po zastrzykach które sobie dawalam tylko martwię się czy wszystko u dzidzia dobrze. Wizyta dopiero 2.05. Co do płci to sama nie wiem mi się wydaje że to za wcześnie chociaż kto wie w dzisiejszym czasie z techniką nigdy nie wiadomo. A jak tam przygotowania do świąt??. U mnie kiepsko mi że się oszczędzać aby utrzymać ciążę. Na razie babka i sernik zrobiony
Napewno wszystko dobrze z malenstwem rosnie a mama niech odpoczywa , na swiata prawie wszystko gotowe ale też nie mam spiny że ma być wszystkiego żeby lodówka się nie zamykala bo potem pół się wywala. Ja już myślę o następnych światach wielkanocnych bo pójdziemy z koszyczkiem cała trójka :)
 
reklama
Do góry