reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witam ,
Ja podeszłam do IUI w Invimedzie we Wrocławiu ( z polecenia koleżanki, która leczyła się tam i podchodziła do Invitro). Latałam aż z Irlandii, pierwsze IUI udane mimo że lekarz mówił że małe szanse (następne miało być invitro). Ja byłam zadowolona z tej kliniki.

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Dzięki za odpowiedź,a możesz napisać,który z lekarzy się Tobą opiekował?
 
@mstar co u Ciebie?
Czy ktoś wie co się dzieje z @anula88?
@sosenka żyje ,żyje [emoji6] czasami was podczytuje z ukrycia [emoji6] ... nie udzielam się bo ... u mnie jak zwykle pod górkę, w sumie już chyba się przyzwyczaiłam... w każdym razie poddalam się-po 6 latach walki dziś wiem, że nie jest mi dane... przynajmniej nie w tym życiu ...

Każdej z osobna gratuluję pozytywnych testów i cudownych dzieciaczkow ... no i wszystkim wam mocno kibicuje [emoji6]
 
@sosenka żyje ,żyje [emoji6] czasami was podczytuje z ukrycia [emoji6] ... nie udzielam się bo ... u mnie jak zwykle pod górkę, w sumie już chyba się przyzwyczaiłam... w każdym razie poddalam się-po 6 latach walki dziś wiem, że nie jest mi dane... przynajmniej nie w tym życiu ...

Każdej z osobna gratuluję pozytywnych testów i cudownych dzieciaczkow ... no i wszystkim wam mocno kibicuje [emoji6]

Zycze Ci zebys nabrala sil, odpoczela, odnalazla spokoj... czasem to wazniejsze niz kazde leczenie
Trzymaj sie dzielnie i zycze Ci spelnienia marzen. Wracaj kiedy tylko poczujesz ze to dobry moment.
A o ivf nie myslalas?
 
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf, @Dzoannna - monit do ivf
04.02: @Koraliki- badania prenatalne
07.02: @Misia_91 - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
15.02: @LolaLolina - wizyta ciążowa
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
26.07: @LolaLolina - termin porodu [emoji1348][emoji1348]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?
 
U mnie jest tak we wrześniu był a laparoskopia, miały być przez 3 miesiące starania naturalne no i w grudniu a styczniu miałam wrócić do lekarza ale w grudniu wizyta miała być przed świętami więc jakieś dalsze działania by odpadły w grudniu bo między świętami a sylwestrem nie przyjmował później w styczniu miałam do doktorka jechać ale ciągle żyłam e stresie bo miesiączka mi się opóźnia o 5 dni i już nadziej a tu nagle bum jestem nie zapomniałam o tobie , pojawiam się no i miałam jechać do doktora ok 12styczni
a a później wyjeżdżał na więc nic by nie było robione teraz czekam na luty i omówienie wizyty na 6a9 dc. Chyba że będzie co innego

Niech wiec luty przyniesie dobre wiesci dla Ciebie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Rozumiem ze do IUI bedziesz podchodzila czy jakies badania?
 
reklama
U mnie jest tak we wrześniu był a laparoskopia, miały być przez 3 miesiące starania naturalne no i w grudniu a styczniu miałam wrócić do lekarza ale w grudniu wizyta miała być przed świętami więc jakieś dalsze działania by odpadły w grudniu bo między świętami a sylwestrem nie przyjmował później w styczniu miałam do doktorka jechać ale ciągle żyłam e stresie bo miesiączka mi się opóźnia o 5 dni i już nadziej a tu nagle bum jestem nie zapomniałam o tobie , pojawiam się no i miałam jechać do doktora ok 12styczni
a a później wyjeżdżał na więc nic by nie było robione teraz czekam na luty i omówienie wizyty na 6a9 dc. Chyba że będzie co innego

A do kogo idziesz na wizyte do tego co ja jeździłam?
Ja też pierwsza wizytę w cyklu co iui miałam w 9 dc. Trzymam mocno kciuki :)
 
Do góry