reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Popieram. Ja myślałam tylko o tym żeby się urodził zdrowy żeby nic mu nie było. Nawet jak polozna pytała czy zgadzam się na nacięcie jeśli będzie konieczne powiedziałam jej ze maja zrobić wszystko żeby maluch urodził się cały i zdrowy. A ból wiem ze był i to okropny ale nic nie pamiętam ☺ i cieszę się że wybralam właśnie ten szpital bo podejście do pacjentów bardzo ludzkie dawno się z takim nie spotkałam .. warto było pojechać te niecałe 40 km dalej
I koniecznie chciałam żeby się naturalnie urodził a jak mi groziła cesarka juz nawet nie protestowałam ale jednak się udało naturalnie ☺ i jak go położyli na brzuchu to nic się nie liczyło. Taka chwila która zapamiętam do końca życia. Ból zapomniałam ale tego nigdy jak mały płakał ale w moich ramionach się uspokoil☺
a jak Twój maluszek się czuje?
 
reklama
Cudownie...
Kiedy ja się doczekam tej chwilki? już bym chciała Tulić w ramionach Malusią... chociaż kopniaczki też są słodkie - nie powiem, ale tulenie to chyba będzie ten nadzwyczajny cud do potęgi entej.

Doczekasz sie:)
Kopniaki tez fajne teraz tak dziwnie juz nie czuć tych kopniakow ale maluszek w ramionach zastępuje brzuszek;)
 
a jak Twój maluszek się czuje?

Ogólnie dobrze :) noce w zasadzie przesypia nawet zdarza się że śpi od 23-24 do 6-7 a czasami o 3-4 się budzi na mleczko. Ale noce odpukac są ok. Tylko dziś w nocy do 3 nie spał. W ciągu dnia jest różnie. Czasem robi sobie tylko drzemki i potem bol brzuszka go budzi:( lekarka mówi ze to wzdęcia i musimy przeczekać aż jelita się przyzwyczaja. Dziś skończył juz miesiąc masakra jak ten czas lecio_O kochamy go ponad wszystko i dla niego wszystko bym zrobila;)
 
Ogólnie dobrze :) noce w zasadzie przesypia nawet zdarza się że śpi od 23-24 do 6-7 a czasami o 3-4 się budzi na mleczko. Ale noce odpukac są ok. Tylko dziś w nocy do 3 nie spał. W ciągu dnia jest różnie. Czasem robi sobie tylko drzemki i potem bol brzuszka go budzi:( lekarka mówi ze to wzdęcia i musimy przeczekać aż jelita się przyzwyczaja. Dziś skończył juz miesiąc masakra jak ten czas lecio_O kochamy go ponad wszystko i dla niego wszystko bym zrobila;)

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️milosc matczyna[emoji7][emoji7][emoji7]
 
Natalia. 22.01 o 10:05
3210g i 55cm [emoji3590]
Poród SN , dalysmy rady obie , nie było tak źle [emoji3590]
IMG_20190122_160416.jpeg
IMG-20190122-WA0012.jpeg
 
Hej dziewczyny. Czas powrócić do walki. To już 4 rok jak staramy się o dziecko. Jestem po kolejnej wizycie w invimedzie we Wrocławiu. Mam kilka badań do powtórzenia i w lutym startujemy z trzecią iui ( pierwszą w Invimedzie). Czy któraś z Was też się tam może leczy? Gratuluję mamusiom i trzymam kciuki za wszystkie pozostałe walczące.
 
reklama
Do góry