reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mój mąż brał androvit i l-carnityne (androlog powiedział ze poprawia ruchliwość plemnikow) dodatkowo chyba z 3 miesiące wcześniej przeszedl na dietę ułożona przez dietetyczke i zero alkoholu przez ten czas. Podczas iui jak dostaliśmy wyniki nasienia nie mogliśmy uwierzyć że przez 3 miesiące tak się parametry poprawiły. Warto próbować wszystkiego:)
Życzę powodzenia ;)
Dziękuję;)
 
reklama
Reqiem powodzenia! Dasz sobie radę, tez miałam ten cewnik zakladany więc wiem jakie to uciążliwe, ale z drugiej strony przyspieszy rozwarcie szyjki i przyspieszy porod
A nie jest tak źle na razie, no boli jak na @ i czasami mocniejsze skurcze ale da się przeżyć [emoji16] jutro już nie będę taka odważna pewnie [emoji23]
 
Mój też brak androvit i korzeń maca , ale po korzeniu spadło mu libido bardzo chociaż ponoć miało właśnie je zwiększyć..
Oprócz tego zmiana trybu życia plus sport i była poprawa. Ale on miał dobre wyniki tylko morfologię 6% i ja byłam zdania że czemu nie spróbować polepszyć i się udało i jutro będę ściskać moje szczęście przez moją upartość rok temu [emoji6][emoji6]
 
A nie jest tak źle na razie, no boli jak na @ i czasami mocniejsze skurcze ale da się przeżyć [emoji16] jutro już nie będę taka odważna pewnie [emoji23]
jutro to już nie myśl o sobie tylko o malutkiej - ona to dopiero jest odważna siłaczka! Ucałuj ją koniecznie od ciotek kochaną :D
 
A nie jest tak źle na razie, no boli jak na @ i czasami mocniejsze skurcze ale da się przeżyć [emoji16] jutro już nie będę taka odważna pewnie [emoji23]
Uwierz ze przez sam fakt ze to jest ta Twoja upragniona i wyczekana ciąza to też łatwiej znosi się porod i to co wszyscy mówią, ze kiedy przytulisz pierwszy raz i zozobaczysz to kochane dzieciątko to cały bol mija to jest najszczersza prawda:biggrin2::tak: ja walczę o to żeby jeszcze raz dane mi było tego doświadczyc, także glowa do góry, dasz radę:)
 
Także dziewczyny ja jutro zostanę mamusia. Jestem od soboty w szpitalu bo słabo czułam ruchy i okazało się że mam mało wód . Chociaż wcale mi nie odeszły . Dzisiaj mam założony balonik na rozwarcie szyjki , i chodzę z nim do jutra , a jutro działamy z tematem i rodzę !
Ale emocje ..
Może się samo dzisiaj zacząć nawet bo czuję już dość mocne skurcze , ale raczej na jutro.

[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Powodzenia!!!
Czekamy na dobre wiesci!!
 
Także dziewczyny ja jutro zostanę mamusia. Jestem od soboty w szpitalu bo słabo czułam ruchy i okazało się że mam mało wód . Chociaż wcale mi nie odeszły . Dzisiaj mam założony balonik na rozwarcie szyjki , i chodzę z nim do jutra , a jutro działamy z tematem i rodzę !
Ale emocje ..
Może się samo dzisiaj zacząć nawet bo czuję już dość mocne skurcze , ale raczej na jutro.
Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie. Już niedługo będziecie sie tulic
[emoji7] [emoji3590] [emoji7]
 
@Mmmartolcia31 mi lekarz polecił fertil men plus ale to sprawa indywidualna - i chyba bym lekarza dopytała, bo na wątku o ivf dziewczyny mówią, że po suplach wręcz ich emkowie mają paradoksalnie gorsze wyniki! Ważne jeszcze aktywność ruchowa no i 0 alkoholu na 3 miesiące przed...
Miejmy nadzieję, że ten guzek to nic takiego...

@nuna85 dziwne, że tak bolesna owulacja by była... a jak dziś się czujesz? przeszło?

@reqiem nadal cisza?

Miłego dnia dziewczyny :)

Hej, no i przeszło. I od razu cycki boleć zaczęły. Ale mam tak co miesiąc. Ja to jestem teraz mega dziwaczna. Za jakieś 12 dni przejdzie. I od nowa. Całusy.
 
Uwierz ze przez sam fakt ze to jest ta Twoja upragniona i wyczekana ciąza to też łatwiej znosi się porod i to co wszyscy mówią, ze kiedy przytulisz pierwszy raz i zozobaczysz to kochane dzieciątko to cały bol mija to jest najszczersza prawda:biggrin2::tak: ja walczę o to żeby jeszcze raz dane mi było tego doświadczyc, także glowa do góry, dasz radę:)

Popieram. Ja myślałam tylko o tym żeby się urodził zdrowy żeby nic mu nie było. Nawet jak polozna pytała czy zgadzam się na nacięcie jeśli będzie konieczne powiedziałam jej ze maja zrobić wszystko żeby maluch urodził się cały i zdrowy. A ból wiem ze był i to okropny ale nic nie pamiętam ☺ i cieszę się że wybralam właśnie ten szpital bo podejście do pacjentów bardzo ludzkie dawno się z takim nie spotkałam .. warto było pojechać te niecałe 40 km dalej
I koniecznie chciałam żeby się naturalnie urodził a jak mi groziła cesarka juz nawet nie protestowałam ale jednak się udało naturalnie ☺ i jak go położyli na brzuchu to nic się nie liczyło. Taka chwila która zapamiętam do końca życia. Ból zapomniałam ale tego nigdy jak mały płakał ale w moich ramionach się uspokoil☺
 
reklama
Popieram. Ja myślałam tylko o tym żeby się urodził zdrowy żeby nic mu nie było. Nawet jak polozna pytała czy zgadzam się na nacięcie jeśli będzie konieczne powiedziałam jej ze maja zrobić wszystko żeby maluch urodził się cały i zdrowy. A ból wiem ze był i to okropny ale nic nie pamiętam ☺ i cieszę się że wybralam właśnie ten szpital bo podejście do pacjentów bardzo ludzkie dawno się z takim nie spotkałam .. warto było pojechać te niecałe 40 km dalej
I koniecznie chciałam żeby się naturalnie urodził a jak mi groziła cesarka juz nawet nie protestowałam ale jednak się udało naturalnie ☺ i jak go położyli na brzuchu to nic się nie liczyło. Taka chwila która zapamiętam do końca życia. Ból zapomniałam ale tego nigdy jak mały płakał ale w moich ramionach się uspokoil☺
Cudownie...
Kiedy ja się doczekam tej chwilki? już bym chciała Tulić w ramionach Malusią... chociaż kopniaczki też są słodkie - nie powiem, ale tulenie to chyba będzie ten nadzwyczajny cud do potęgi entej.
 
Do góry