reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@Mmmartolcia31 mi lekarz polecił fertil men plus ale to sprawa indywidualna - i chyba bym lekarza dopytała, bo na wątku o ivf dziewczyny mówią, że po suplach wręcz ich emkowie mają paradoksalnie gorsze wyniki! Ważne jeszcze aktywność ruchowa no i 0 alkoholu na 3 miesiące przed...
Miejmy nadzieję, że ten guzek to nic takiego...

@nuna85 dziwne, że tak bolesna owulacja by była... a jak dziś się czujesz? przeszło?

@reqiem nadal cisza?

Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Także dziewczyny ja jutro zostanę mamusia. Jestem od soboty w szpitalu bo słabo czułam ruchy i okazało się że mam mało wód . Chociaż wcale mi nie odeszły . Dzisiaj mam założony balonik na rozwarcie szyjki , i chodzę z nim do jutra , a jutro działamy z tematem i rodzę !
Ale emocje ..
Może się samo dzisiaj zacząć nawet bo czuję już dość mocne skurcze , ale raczej na jutro.
 
Dziekuje za odpowiedź, zapisalam nazwę, ale masz rację przy kolejnej wizycie dopytam gina o te suplementy, moj lekarz stwierdzil ze wg opisu na usg to taka zmiana którą raczej nie trzeba się przejmowac, ale ja muszę mieć pewnosc na 100% i świadomość ze jest wszystko dobrze, dzis wieczorem wstępnie już się czegoś dowiem, a Ty kochana jak się czujesz?
 
Także dziewczyny ja jutro zostanę mamusia. Jestem od soboty w szpitalu bo słabo czułam ruchy i okazało się że mam mało wód . Chociaż wcale mi nie odeszły . Dzisiaj mam założony balonik na rozwarcie szyjki , i chodzę z nim do jutra , a jutro działamy z tematem i rodzę !
Ale emocje ..
Może się samo dzisiaj zacząć nawet bo czuję już dość mocne skurcze , ale raczej na jutro.
Super! trzymamy kciuki, żeby poszło wszystko pięknie! Kochana na tę chwile czekałaś tyle lat ciesz się nią jak tylko możesz :D
 
Także dziewczyny ja jutro zostanę mamusia. Jestem od soboty w szpitalu bo słabo czułam ruchy i okazało się że mam mało wód . Chociaż wcale mi nie odeszły . Dzisiaj mam założony balonik na rozwarcie szyjki , i chodzę z nim do jutra , a jutro działamy z tematem i rodzę !
Ale emocje ..
Może się samo dzisiaj zacząć nawet bo czuję już dość mocne skurcze , ale raczej na jutro.
 
Dziekuje za odpowiedź, zapisalam nazwę, ale masz rację przy kolejnej wizycie dopytam gina o te suplementy, moj lekarz stwierdzil ze wg opisu na usg to taka zmiana którą raczej nie trzeba się przejmowac, ale ja muszę mieć pewnosc na 100% i świadomość ze jest wszystko dobrze, dzis wieczorem wstępnie już się czegoś dowiem, a Ty kochana jak się czujesz?
Wiadomo, że jestem ociężała ruchowo, bo jednak brzuszek już wielki, ale poza tym to nadzwyczaj dobrze - nic nie zapowiada że zbliża się ten dzień!
 
Reqiem powodzenia! Dasz sobie radę, tez miałam ten cewnik zakladany więc wiem jakie to uciążliwe, ale z drugiej strony przyspieszy rozwarcie szyjki i przyspieszy porod
 
reklama
Witam kochane po długiej przerwie, wracam do walki:):):), na ostatnim usg okazało się ze jakimś cudem jestem juz po naturalnej owulacji, bylam w szokuo_O;) jednak i tak nic z tego nie wyszło, dziś 1 dc, ale zanim zacznę stumulację muszę wyjaśnić kolejny problem, pojawił się mały guzek w piersi, dziś mam wizytę u lekarza onkologa, myslę że po punkcji okaze się że jest wszystko dobrze i szybko wrócę do stymulacji, mam do Was pytanie z innej beczki, jakie witaminy polecacie dla Emka na poprawę jakosci nasienia? Chce mu zafundować taką kuracje, oczywiscie lacznie ze zdrowym odżywianiem sie, trzymam za Was wszystkie kciuki, za starające sie, testujace i te na ostatniej prostej Redferrari i Reqiem- powodzenia:)

Mój mąż brał androvit i l-carnityne (androlog powiedział ze poprawia ruchliwość plemnikow) dodatkowo chyba z 3 miesiące wcześniej przeszedl na dietę ułożona przez dietetyczke i zero alkoholu przez ten czas. Podczas iui jak dostaliśmy wyniki nasienia nie mogliśmy uwierzyć że przez 3 miesiące tak się parametry poprawiły. Warto próbować wszystkiego:)
Życzę powodzenia ;)
 
Do góry