reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Matko tak sobie patrzę na tą ślicznotkę i myślę, że ja takich ciepłych ubranek nie zabrałam dla Skarbulka do walizki, myślicie, że dopakować? Pani na szkole rodzenia mówiła, że tam jest ciepło...

NA sali poporodowej jest mega ciepło. Takie ciepłe to na wyjście a w szpitalu zwykle ciuszki bynajmniej tak u mnie było bo maluszek jeszcze w rozku leży zawiniety:)
 
reklama
23.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
24.01: @Misia_91 - wizyta przed IUI
26.01: @redferrari - wizyta u gin
30.01: @Artemida90 - wizyta ws. Ivf
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji1348], @Koraliki - badania prenatalne
01.03: @nuna85 - starania naturalne do marca [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

@LolaLolina przyjemnych widoczkow na usg[emoji3] a kiedy Twoj termin porodu??

U mnie temperatura spadla i sikaniec negatyw wiec szkoda mi nawet jechac na bete. Dzis lub jutro dolaczam kolejne zastrzyki do ivf... i czekam na efekty...

Milego dnia!
 
reklama
Matko tak sobie patrzę na tą ślicznotkę i myślę, że ja takich ciepłych ubranek nie zabrałam dla Skarbulka do walizki, myślicie, że dopakować? Pani na szkole rodzenia mówiła, że tam jest ciepło...
Mi ją ubierają w szpitalu w ich ciuszki , jakiś kaftanik wez bo ciepło jest ale taki maluszek potrzebuje na początku ciepelka więcej [emoji3590]
 
Do góry