reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Lekarz dzwonił. Jutro mam pojechać po receptę ethyrox 50 i brać codziennie rano 30 min przed posiłkiem. Wizyta z tymi wynikami tych badań, które dzsiaj robiłam, 26.11 ;)

No dokladnie 30 minut przed posiłkiem rano☺ ja biorę przez całą ciążę euthyrox 88 i ani razu nie musiałam iść do lekarki tylko co 6-8 tygodni kazała robić badanie tsh i dzwonić z wynikami. Gdyby mi urosła powyżej 2 to bym musiala iść do niej a tak to powiedziała ze po porodzie dopiero. I to jest lekarz a nie inny by kazał chodzić i kasowalby za każdą wizytę ja nawet mam niecałe 1. A jak sobie pomyślę ze na początku gdzies 4 lata temu chodziłam do innej lekarki i co wizyta zupełnie inne wyniki to masakra jak ciężko o dobrych lekarzy..
 
reklama
No dokladnie 30 minut przed posiłkiem rano☺ ja biorę przez całą ciążę euthyrox 88 i ani razu nie musiałam iść do lekarki tylko co 6-8 tygodni kazała robić badanie tsh i dzwonić z wynikami. Gdyby mi urosła powyżej 2 to bym musiala iść do niej a tak to powiedziała ze po porodzie dopiero. I to jest lekarz a nie inny by kazał chodzić i kasowalby za każdą wizytę ja nawet mam niecałe 1. A jak sobie pomyślę ze na początku gdzies 4 lata temu chodziłam do innej lekarki i co wizyta zupełnie inne wyniki to masakra jak ciężko o dobrych lekarzy..
Oj ciężko, prawda. Pocieszyłaś mnie bardzo. Zbiję dziada
 
Cześć Wszystkim! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona, choć widzę, że dobrze się znacie [emoji4] mam skończone 33 lata i od ponad roku staramy się z mężem o pierwsze dziecko jak na razie bez sukcesów. Pod koniec roku planuję zrobić drożność jajowodów i jeśli będzie ok to po nowym roku ruszamy z IUI. Możecie podzielić się swoimi historiami w skrócie jak to i Was wyglądało i jakie są szanse na sukces w tym temacie? Z góry dziękuję [emoji4]
 
Cześć Wszystkim! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona, choć widzę, że dobrze się znacie [emoji4] mam skończone 33 lata i od ponad roku staramy się z mężem o pierwsze dziecko jak na razie bez sukcesów. Pod koniec roku planuję zrobić drożność jajowodów i jeśli będzie ok to po nowym roku ruszamy z IUI. Możecie podzielić się swoimi historiami w skrócie jak to i Was wyglądało i jakie są szanse na sukces w tym temacie? Z góry dziękuję [emoji4]
Hej! U nas 4 IUI i trojka dzieciaczków, w tym bliźniaki :) (wlasnie karmię więc wpadłam).
U nas wrogi śluz i obniżone parametry nasienia. Oraz TSH powyżej 3. Brałam euthyrox na zbicie.
Owulacja stymulowana clo i/lub aromkiem. Zastrzyk Ovitrelle na 36 godzin przed zabiegiem.
Po IUI Duphaston 2x1.
Ja polecam, ale to tak 3-4 razy, jak sie nie uda -> oswajanie się z IVF (in vitro).
I moja rada - zrobić wszystkie mozliwe badania z drożnością na początku. Bez tego szkoda kasy na inseminacje.

Pozdrawiamy wszystkich! Mocno kibicujemy, a zaciazonym miziamy brzuszki <3
 
1.2 Także zaczynamy od nowa . Tylko nie wiem jak to czasowo wyjdzie teraz muszę czekać na okres i boję się A jest duże prawdopodobieństwo że może wypaść mi na czas w pracy gdzie nie ma szansy na wolne, chodzi mi już o dzień samej iui wystymuluje się i d.pa z tego bedzie
 
Dziewczynka powiedzcie mi czy przy nastepnym iui tez jest usg 1-dzień cyklu czy np dostalyscie większa dawkę leków i zabieg wypad też w ten sam dzień cyklu co poprzednio ?

Ps.Dzisiaj będę dzwonić do kliniki umówić się
 
Dziewczynka powiedzcie mi czy przy nastepnym iui tez jest usg 1-dzień cyklu czy np dostalyscie większa dawkę leków i zabieg wypad też w ten sam dzień cyklu co poprzednio ?

Ps.Dzisiaj będę dzwonić do kliniki umówić się
Hej, przykro mi że nie wyszło [emoji25]
USG 1dnia cyklu ? Ja nigdy nie miałam. Zwykle 3-7 dzień clo i USG dopiero gdzieś 11dc żeby zobaczyć jak rosną jajka.
 
reklama
Cześć Wszystkim! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona, choć widzę, że dobrze się znacie [emoji4] mam skończone 33 lata i od ponad roku staramy się z mężem o pierwsze dziecko jak na razie bez sukcesów. Pod koniec roku planuję zrobić drożność jajowodów i jeśli będzie ok to po nowym roku ruszamy z IUI. Możecie podzielić się swoimi historiami w skrócie jak to i Was wyglądało i jakie są szanse na sukces w tym temacie? Z góry dziękuję [emoji4]
Hej :)
Moja droga rozpoczęła się we wrześniu 2017. Wiedzieliśmy już, że mąż ma azospermię, miał biopsję itd. Jasnym stało się dla nas że skazani jesteśmy na dawcę z banku nasienia. Potem czekał mnie szereg badań.

Pierwszy zabieg miałam jakoś w okolicach wielkanocy. Był bez stymulacji, tak chcieliśmy. Nic nie wyszło.

Do 2 i 3 iui byłam stymulowana clo- po drugiej dawce nabawiłam się torbiela. Trzeba to było zasuszyć.

Do 4 iui podeszłam stymulowana Puregonem, bardzo mała dawka.

Oprócz tego, przed każdą iui na pęknięcie ovitrelle, czasowo to różnie. Czasami 12h czasami 24.

Moja czwarta iui odbyła się 02.11.2018.

Wczorajsze badanie beta wykazało, że jesteśmy w ciąży! :)

Mam 32 lata
 
Do góry