reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję Wam wszystkim za mega wsparcie na prawdę to dużo pomaga :-*

Reqiem bądź dobrej myśli i tylko pozytywnie. Na pewno wszystko będzie dobrze i dzidzia nabierze siły. Duuuużo słonka dla Was <3

A ja teraz mykam na spacer za Waszą radą powdychać trochę świeżego powietrza i się odprężyć :)
@Misia_91 My też w Gamecie Gdynia, 3 nie udane iui, ale ivf za pierwszym razem (u nas problem raczej był po stronie emka)
U nas inseminacja z dawcą
 
reklama
Mizerna ta Pani szyjka... To usłyszałam jako pierwsze na badaniu usg. Jutro mam jeszcze raz przyjechać i będzie mi zakładała pessar. A co za tym idzie mam się bardzo oszczędzać, spacery to jedynie do warzywniaka i spowrotem, dużo leżeć, ogólnie tv i kanapa mnie czeka. A ja na kijki się zapisałam w biegu niepodległości kurde [emoji51] no nic.. trzeba będzie zrezygnować z aktywności, co u mnie będzie wyzwaniem... No ale najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze. Wagi mi nawet nie podała dziś, skupiła się bardziej na tej szyjce mojej nieszczęsnej [emoji30]
 
Mizerna ta Pani szyjka... To usłyszałam jako pierwsze na badaniu usg. Jutro mam jeszcze raz przyjechać i będzie mi zakładała pessar. A co za tym idzie mam się bardzo oszczędzać, spacery to jedynie do warzywniaka i spowrotem, dużo leżeć, ogólnie tv i kanapa mnie czeka. A ja na kijki się zapisałam w biegu niepodległości kurde [emoji51] no nic.. trzeba będzie zrezygnować z aktywności, co u mnie będzie wyzwaniem... No ale najważniejsze, że z maluchem wszystko dobrze. Wagi mi nawet nie podała dziś, skupiła się bardziej na tej szyjce mojej nieszczęsnej [emoji30]
Ło masz... no to odpoczywaj kochana... czego się nie zrobi dla dzidzi :) ja na początku ze względu na torbiele też miałam odpoczywać... i było bardzo ciężko.
 
Ciul , wróciłam od lekarza , nie dość że pozchizowana tą waga to na domiar złego jakieś plamenie się przytaszczyło. Zaraz dzwoniłam do lekarza mówił że to pewnie oo badaniu, kazał wziąć luteinę i w razie w jechać na IP on dzisiaj ma wieczorem dyżur. Także @agatgagat leżymy dzisiaj razem.
 
Ciul , wróciłam od lekarza , nie dość że pozchizowana tą waga to na domiar złego jakieś plamenie się przytaszczyło. Zaraz dzwoniłam do lekarza mówił że to pewnie oo badaniu, kazał wziąć luteinę i w razie w jechać na IP on dzisiaj ma wieczorem dyżur. Także @agatgagat leżymy dzisiaj razem.
Odpoczywaj kochana, jak masz to weź jeszcze magnez jeśli nie bierzesz regularnie i odpoczywaj.... trzeba poleżeć też czasami :)
 
reklama
Do góry