reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i dopiero zaczynam z tym forum ale w staraniach o dzidzię mam dłuższy staż bo już 3 lata minęły. Przed nami 1 inseminacja, która mam nadzieję odbędzie się pod koniec tego miesiąca jednak przed nami jeszcze badania które mamy wykonać na wizycie u gina. W tym momencie czekam na @ i tak na prawdę to ona zadecyduje kiedy bd mogła wszystko zacząć. Czy mogę do Was dołączyć?
Hej
Im więcej tym lepiej
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i dopiero zaczynam z tym forum ale w staraniach o dzidzię mam dłuższy staż bo już 3 lata minęły. Przed nami 1 inseminacja, która mam nadzieję odbędzie się pod koniec tego miesiąca jednak przed nami jeszcze badania które mamy wykonać na wizycie u gina. W tym momencie czekam na @ i tak na prawdę to ona zadecyduje kiedy bd mogła wszystko zacząć. Czy mogę do Was dołączyć?
Cześć, witamy :)
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i dopiero zaczynam z tym forum ale w staraniach o dzidzię mam dłuższy staż bo już 3 lata minęły. Przed nami 1 inseminacja, która mam nadzieję odbędzie się pod koniec tego miesiąca jednak przed nami jeszcze badania które mamy wykonać na wizycie u gina. W tym momencie czekam na @ i tak na prawdę to ona zadecyduje kiedy bd mogła wszystko zacząć. Czy mogę do Was dołączyć?
Witaj
Widzę że jesteśmy na tym samym etapie z tym że mu zaczynamy starnia bo nie mamy innej możliwości niz inseminacja , padla decyzjsnie o dziecku badania zrobione. Teraz czekamy na @ między 1-3dc mam się zgłosić na ugs żeby spawdzic czy coś Starego nie zostało i chyba dostanę leki i dowiem się co dalej . Strasznie się boję tego wszystkego
 
Dla nas też sytuacja ''nowa'' bo to pierwsza nasza inseminacja i czekamy też na wyniki nasienia mojego męża bo trzeba było sprawdzić jak się sprawy mają po czasie. Ja się strasznie stresuję tym wszystkim ale oczywiście bardzo chcę podejść do iui. Misia to czekamy razem :) Kiedy powinnaś dostać @?
 
Aha jeszcze podczas badania droznosci jajowodow powiedziano mi ze zadnych zrostow na macicy nie mam, jest ladna o prawidlowej budowie. A podbno to widac tylko przy histeroskopii wlasnie?!
Ale badanie okropnie mnie bolalo. Choc okazaly sie jajowody drozne.
Ja też miałam sono hsg i był ładny wynik. Marker miałam prawidlowy. Nikt z lekarzy nie mówił mi ze mogę mieć endometrioze. Sama dużo czytam naukowych artykułów i tak cześć objawów pasuje. Szczególnie ten ból nie do wytrzymania co jakiś czas. To nie jest normalne żeby wymiotowac ze ścisku macicy. Mam wrażenie ze robi się wielkości ryżu tak mi ją zaciska. Endometrium mam często bardzo ładne wiec to nie jest efekt złuszczania przy grubym obrosnietym endo.
 
Dopytam jutro bo z tych nerwow jak uslyszalam ze pol roku po laparoskopii z histeroskopia znowu sa ogniska to sie zalamalam i juz nic nie docieralo do mnie... na dodatek byl wtedy 11dc a endometrium 3mm i zadnego pecherzyka ogolnie cykl wygladal jak za raz po miesiaczce.. jutro sprawdzimy czy cos sie poprawilo ale tak jak mowie wypadlo mi z glowy zeby zapytac czy przy tych ogniskach jest sens robic iui... pani doktor tlumaczyla ze po prostu bedzie duzo pozniej owulacja ze cykl bedzie dlugi..
Cześć. Czy mogłabyś powiedzieć jakie masz objawy endometriozy i jak przebiegało diagnozowanie ? Pytam bo podejrzewam u siebie... nikt z lekarzt nie chce potraktować mnie poważnie pod tym względem.
 
Cześć. Czy mogłabyś powiedzieć jakie masz objawy endometriozy i jak przebiegało diagnozowanie ? Pytam bo podejrzewam u siebie... nikt z lekarzt nie chce potraktować mnie poważnie pod tym względem.


Dowiedzialam sie o endometriozie przy ostatnim zabiegu laparoskopi i histeroskopi wczesniej nikt nie wspominal mimo ze mowilam o bolesnych miesiaczkach i stosunkach do tego bardzo nie regularne cykle i chyba to tyle z objawow ktore zaobserwowalam...
 
reklama
Wiesz co ja w cyklu zestymulacja Lamettą tez tak mialam ze endometrium w 14-15 dc wynosilo 6 mm ale w nastepnym juz bylo idealne... zaczelam brac ten suplement plus pilam 2 x dziennie sok z aronii (w miejsce czerwonego wina), zero slodyczy i zdrowe jedzenie,
moze to tez pomoglo... sama nie wiem. Wiem od dziewczyn ze dieta jest bardzo wazna a i ruch tez potrafi nieco uspokoic endometrioze. Zwracasz na to uwage tez? Sa dziewczyny ktore zaszle w ciaze pomimo endometriozy, moja kolezanka ma 2
Corki naturalnie poczete pomimo duzego rozrostu endometriozy. Nie martw sie, lekarz na pewno wie co robi. Probuj IUI jesli lekarz tak mowi - bo kto wie[emoji3]
Ciaza to przeciez najlepsze lekarstwo na endometrioze[emoji1303]


Wlasnie wracam z wizyty endometrium bardzo ładnie podskoczylo bo ma 8.7mm pecherzyki dwa jeden 12 drugi 14 a to ognisko endometriozy jest w prawym jajniku nie w macicy wedlug pani doktor nie przeszkadza do iui.. w czwartek jeszcze jeden monitoring i decyzja...
 
Do góry