reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A jakie miałaś badania na endometrioze?pytam z ciekawości bo może pokrywa się coś z moimi.

Aha jeszcze podczas badania droznosci jajowodow powiedziano mi ze zadnych zrostow na macicy nie mam, jest ladna o prawidlowej budowie. A podbno to widac tylko przy histeroskopii wlasnie?!
Ale badanie okropnie mnie bolalo. Choc okazaly sie jajowody drozne.
 
Witam . Jestem tu cakiem nowa choć cały wątek prawie przeczytałam . Bede podchodzić w tym cyklu do inseminacji nasieniem dawcy ponieważ mój M ma usunięte oba jadra . Muszę się komuś wyrzalic bo cholernie mi ciężko z tym wszystkim , wg jakoś nie mogę uwierzyć że się uda i będziemy mieli dziecko
 
Witam . Jestem tu cakiem nowa choć cały wątek prawie przeczytałam . Bede podchodzić w tym cyklu do inseminacji nasieniem dawcy ponieważ mój M ma usunięte oba jadra . Muszę się komuś wyrzalic bo cholernie mi ciężko z tym wszystkim , wg jakoś nie mogę uwierzyć że się uda i będziemy mieli dziecko
Misia_91 wszystko będzie dobrze życzę powodzenia. Trzymam mocno kciuki. Mi się nie udało chociaż była to pierwsza iui, dziś dostałam @. Cholernie boli...... Ale będzie próbować jeszcze raz z tym że teraz zmieniam podejście nie bede myśleć za bardzo, uda się to się uda. Zobaczymy co lekarz powie w środę na wizycie . Ale nie poddaje się. W koncu nam wszystkim się uda dotrzeć do celu jaki obrałyśmy. Wszystko w rękach Boga i lekarzy. Pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę nam wszystkim powodzenia [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Witam . Jestem tu cakiem nowa choć cały wątek prawie przeczytałam . Bede podchodzić w tym cyklu do inseminacji nasieniem dawcy ponieważ mój M ma usunięte oba jadra . Muszę się komuś wyrzalic bo cholernie mi ciężko z tym wszystkim , wg jakoś nie mogę uwierzyć że się uda i będziemy mieli dziecko

Witaj Misia, nie jestes sama - zobacz ile dziewczyn przechodzi te historie. Forum naprawde pomaga...
Najwazniejsze ze zdecydowaliscie sie juz!
Trzymam kciuki[emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Witam . Jestem tu cakiem nowa choć cały wątek prawie przeczytałam . Bede podchodzić w tym cyklu do inseminacji nasieniem dawcy ponieważ mój M ma usunięte oba jadra . Muszę się komuś wyrzalic bo cholernie mi ciężko z tym wszystkim , wg jakoś nie mogę uwierzyć że się uda i będziemy mieli dziecko
A czemu nie możesz uwierzyć? Kochana nie ważne czyje nasienie ważne, że będziesz nosić pod serduszkiem kilka miesięcy i będziecie kochać, trzymam kciuki za sukces :)
 
@redferrari
@Dzoannna
@Gu1505
Dziękuję za miłe słowa od was . Strasznie się boję że się nie uda mi zajść w tą ciążą
,choć sama nie wiem czemu tak myślę wyniki mam wszystkie prawidło nasienia też wiadomo jakoś dobra . Teraz to czekanie na @ jest najgorsze w 1-3dc pójdę na podglądać nie wiem czy dostanę jakieś leki czy nie teraz byłam na badaniach akurat w dni płodne to jajeczko było podobno bardzo ladne ale lekarz mi powiedział że nie ma sensu bez stymulacji robić zawsze to pewniej a ja znów obawiam się ze może być za dużo i nic z tego i następny miesiąc czekania . Nie potrawie o niczym innym myśleć
 
Dziewczyny czy jest sens robic iui jak pojawily sie znowu ogniska endometriozy? Ciekawa jestem czy ktoras cos wie na ten temat bo jutro ide do gina i boje sie co powie.. oczywiście witam nowe staraczki
 
Dziewczyny czy jest sens robic iui jak pojawily sie znowu ogniska endometriozy? Ciekawa jestem czy ktoras cos wie na ten temat bo jutro ide do gina i boje sie co powie.. oczywiście witam nowe staraczki

Hm tez jestem ciekawa...?
A te ogniska są w macicy?
Przepraszam, nie znam zbyt mocno tematu endometriozy, niestety, choc powinnam sie zaznajomic zapewne:/

Tez moze zapytam o to lekarza...
czy np przy podejrzeniu endometriozy a bez laparoskopii jest sens robienia IUI skoro nie wiadomo co jest w srodku...?
Czy w takiej sytuacji smao badanie droznosci jajowodow wystarczy...?
 
reklama
@redferrari
@Dzoannna
@Gu1505
Dziękuję za miłe słowa od was . Strasznie się boję że się nie uda mi zajść w tą ciążą
,choć sama nie wiem czemu tak myślę wyniki mam wszystkie prawidło nasienia też wiadomo jakoś dobra . Teraz to czekanie na @ jest najgorsze w 1-3dc pójdę na podglądać nie wiem czy dostanę jakieś leki czy nie teraz byłam na badaniach akurat w dni płodne to jajeczko było podobno bardzo ladne ale lekarz mi powiedział że nie ma sensu bez stymulacji robić zawsze to pewniej a ja znów obawiam się ze może być za dużo i nic z tego i następny miesiąc czekania . Nie potrawie o niczym innym myśleć

Nic sie nie martw,
Zaufaj lekarzowi. Ma doswiadczenie na pewno... badz spokojna na ile to mozliwe - duzo powietrza, jakies przyjemnosci dla Ciebie, itp.
jesli lekarz mowi ze Twoje badania sa ok to jak kazda kobieta masz szanse na zajscie w ciaze.
[emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Glowa do gory!!
 
Do góry