reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
To samo jest u mnie ... nieregularne. A teraz właśnie pękła mi torbiel. Jadę od ginekologa. Coś okropnego. Wielka byla ale pękła na szczęście... dzięki interwencji ginekologa. Leze i kwicze.

Boziu to dobrze ze bylas u lekarza!!
Trzymaj sie i szybkiego powrotu do formy!!!
[emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
o masz czyli miałam rację... zdrówka kochana.... niech się ten płyn z niej szybko wchłonie...

To ja pewnie nawet nie wiedzialam ze cos takiego mialo miejsce... raz pmietam ze sama bylam w domu i nawet nie mialam sily wyjsc z lazienki wiec pod prysznicem polewalam sie zimna woda zeby nie zemdel. To jest jakas masakra...
Wspolczuje z calego serca!
Oby juz wiecej sie nie powtorzyla sytuacja❣️
 
o masz czyli miałam rację... zdrówka kochana.... niech się ten płyn z niej szybko wchłonie...
Jestem przerażona. Brzuch mam jak arbuz wydety. Widziałam na usg jak to się rozlalo. To nie jest niebezpieczne jak tak sobie siedzi w środku ? Nic mi jeszcze nie wypłynęło. Ketonal dostałam na ból i leżę bo się ruszyć nie mogę.
 
To ja pewnie nawet nie wiedzialam ze cos takiego mialo miejsce... raz pmietam ze sama bylam w domu i nawet nie mialam sily wyjsc z lazienki wiec pod prysznicem polewalam sie zimna woda zeby nie zemdel. To jest jakas masakra...
Wspolczuje z calego serca!
Oby juz wiecej sie nie powtorzyla sytuacja❣️
Oj tak...ból jest mega. Strasznie się boje zapalenia otrzewnej...to siedzi w środku i nic mi nie wylatuje na zewnątrz. Lekarz mowil ze pojawi się krwotok a na razie cisza.
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Redferrari widzę po suwaczku że jest dzidzia w drodzę więc wielkie gratki :) jednak iui u Ciebie się nie powiodło tylko ivf rozumiem?

Agawid bardzo współczuję i mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i wszystko będzie dobrze. Zdrówka :*

Dziewczyny czy któraś z Was miała inseminację z jednym drożnym jajowodem? Bo ja mam lewy częściowo przytkany, prawy ok ale jednak czekałam na ten miesiąc by owulka była z tego drożnego. Bd podchodzić na naturalnym cyklu bez stymulacji i nie wiem czy są jakieś szanse ale mimo to spróbuję. Czy jeśli się podchodzi na naturalnej owulacji też dostaje się zastrzyk na pęknięcie wcześniej czy nie?
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Redferrari widzę po suwaczku że jest dzidzia w drodzę więc wielkie gratki :) jednak iui u Ciebie się nie powiodło tylko ivf rozumiem?

Agawid bardzo współczuję i mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i wszystko będzie dobrze. Zdrówka :*

Dziewczyny czy któraś z Was miała inseminację z jednym drożnym jajowodem? Bo ja mam lewy częściowo przytkany, prawy ok ale jednak czekałam na ten miesiąc by owulka była z tego drożnego. Bd podchodzić na naturalnym cyklu bez stymulacji i nie wiem czy są jakieś szanse ale mimo to spróbuję. Czy jeśli się podchodzi na naturalnej owulacji też dostaje się zastrzyk na pęknięcie wcześniej czy nie?

Szanse masz oczywiscie ze tak, jesli to tylko kwestia „wychwycenia” owulacji z odpowiedniego jajnika monitoringiem to masz „standardową” szansę na zajscie[emoji3] wcale nie mniejszą!
Czy bez zastrzyku to pewnie zalezy od lekarza i konkretnej sytuacji. Nic sie nie martw, jak juz bedzie owulacja to na pewno lekarz zrobi wszystko zeby szansę zmaksymalizować[emoji5]
A kiedy podchodzisz do IUI?
 
Witaj
Widzę że jesteśmy na tym samym etapie z tym że mu zaczynamy starnia bo nie mamy innej możliwości niz inseminacja , padla decyzjsnie o dziecku badania zrobione. Teraz czekamy na @ między 1-3dc mam się zgłosić na ugs żeby spawdzic czy coś Starego nie zostało i chyba dostanę leki i dowiem się co dalej . Strasznie się boję tego wszystkego

Tez sie stresowalam pierwszym razem.
Zupelnie nie ma czym.
Sam zabieg wyglada jak badanie ginekologiczne,
Tylko podaja nasienie.
Potem mozna polezec kilkanascie minut zanim sie wyjdzie.
Naprawde nie ma czego sie bac[emoji5][emoji5][emoji5]
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i dopiero zaczynam z tym forum ale w staraniach o dzidzię mam dłuższy staż bo już 3 lata minęły. Przed nami 1 inseminacja, która mam nadzieję odbędzie się pod koniec tego miesiąca jednak przed nami jeszcze badania które mamy wykonać na wizycie u gina. W tym momencie czekam na @ i tak na prawdę to ona zadecyduje kiedy bd mogła wszystko zacząć. Czy mogę do Was dołączyć?
Hej! Rozgość się , będziemy trzymać kciuki [emoji6] a gdzie się leczycie ?
 
Do góry