reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
o matko ja w domu i wytrzymać nie mogę - jutro wizyta zobaczymy jak moje torbiele, bo mi się już nudzi to leżenie wrrrrrrrr....
Czekam na dobre wieści jutro :) Na pewno się wchłonęły, a jak nie, to przynajmniej zaczęły ;)
No widzisz.. Ty już masz dość leżenia, a ja chętnie bym poleżała ;) Nie dogodzisz :) :p
Jeśli już będzie wszystko dobrze to chciałabyś wrócić do pracy, czy raczej zostajesz na zwolnieniu już do końca?
 
reklama
kochana a na kiedy Ci potrzebne? może jutro uda mi się receptę wydębić to bym Ci wysłała napoczęty listek a sama nowy bym mniała
Mam jeszcze do konca tygodnia tabletek, wczoraj chcialam kupic, bo bylam pewna ze wyda mi bez recepty ale nic z tego, a wizyte mam dopiero 03.07 i zapomnialam odtatnio powiedziec ze mi braknie.
 
Zawsze możesz kupić ten słabszy i brać po 3-4 tabletki wystarczy... po pierwsze jego poziom nie spada tak szybko w organizmie - po drugie aż tyle nie potrzebujemy - oni nam dają na w razie jakby gdyby. On jest zalecany, gdy w rodzinie były problemy z zamknięciem cewy nerwowej u dzieci, normalnie można brać ten słabszy - ja ostatnio też zapomniałam się upomnieć o receptę i mój gin powiedział, że wystarczyło, że wzięłam tego zwykłego, ale mi przepisze bo taniej!
 
Zawsze możesz kupić ten słabszy i brać po 3-4 tabletki wystarczy... po pierwsze jego poziom nie spada tak szybko w organizmie - po drugie aż tyle nie potrzebujemy - oni nam dają na w razie jakby gdyby. On jest zalecany, gdy w rodzinie były problemy z zamknięciem cewy nerwowej u dzieci, normalnie można brać ten słabszy - ja ostatnio też zapomniałam się upomnieć o receptę i mój gin powiedział, że wystarczyło, że wzięłam tego zwykłego, ale mi przepisze bo taniej!
No wiem właśnie, ale jakos lepiej bym sie czuła biorac go [emoji16]
 
Dziewczyny pytanie za 100 punktów czy po inseminacji można latać samolotem ? Opalać się itd ? Niby mój ginekolog twierdzi że trzeba normalnie funkcjonować i żyć. Pytałam go czy po gonalu można się opalać, to powiedział że przeciwwskazań nie ma. Chodzi mi o Słońce naturalne a nie solarium. Jak zapytałam czy można jeździć rowerem to powiedział tak oczywiście ale ja jakoś mam obawy i przed lataniem też...
 
Dziewczyny pytanie za 100 punktów czy po inseminacji można latać samolotem ? Opalać się itd ? Niby mój ginekolog twierdzi że trzeba normalnie funkcjonować i żyć. Pytałam go czy po gonalu można się opalać, to powiedział że przeciwwskazań nie ma. Chodzi mi o Słońce naturalne a nie solarium. Jak zapytałam czy można jeździć rowerem to powiedział tak oczywiście ale ja jakoś mam obawy i przed lataniem też...
generalnie póki nie jesteś w ciąży to latać możesz - ile kobiet nie wie do 6 tygodnia i lata? spokojnie!
ze słońcem to już inna sprawa bo ono wpływa na nasze samopoczucie, odwania, wysusza skórę, sprzyja rakowi - ja wogóle w każdym stanie odradzam opalanie ale to ja. Spacer owszem, ale leżenie na słońcu odradzam :)
rower za to świetny pomysł - ruch sprzyja ukrwieniu macicy a ukrwienie sprzyja implantacji :) tylko bez ekscesów na spokojnie a nie wyczynowo :D
 
Dziewczyny pytanie za 100 punktów czy po inseminacji można latać samolotem ? Opalać się itd ? Niby mój ginekolog twierdzi że trzeba normalnie funkcjonować i żyć. Pytałam go czy po gonalu można się opalać, to powiedział że przeciwwskazań nie ma. Chodzi mi o Słońce naturalne a nie solarium. Jak zapytałam czy można jeździć rowerem to powiedział tak oczywiście ale ja jakoś mam obawy i przed lataniem też...
Ja w udanym cyklu byłam bardzo aktywna (może akurat to coś dało), akurat była upalna majowka jak zachodziłam w ciąże, wtedy jeszcze o tym nie wiedzac i mielismy wolne obydowje i bylismy na imprezce rodzinnej, na rybach, na rowerach pare razy , byliśmy nad woda, siłą rzeczy sie opalajac, duzo spacerowalismy i za dwa tyg test pozytywny [emoji16] wszystko z umiarem i głową i można [emoji4] latać też. Kobiety w ciąży też mogą latać samolotem [emoji4] im mniej sie stresujesz tym wszystkim tym lepiej dla Ciebie i ewentalnej ciazy [emoji4]
 
reklama
Do góry