reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Każda z Nas ma gorsze chwile. Ja swojemu od 4 dni takie jazdy robię że w głowie się to nie mieści. Wiem że zasłużył wiem że należało mu się wpierdol słowny jak amen w pacierzu. Jednak czasami lepiej przemilczeć. Szkoda swoich nerwów. Dziewczyny musimy myć silne. Damy radę :)
A ja właśnie uważam, że trzeba głośno i wyraźnie mowić do partnera co nas boli i od razu wyjaśniać nieporozumienia. Najpoźniej do wieczora danego dnia [emoji16] najgorzej jest pojsc spac dupami do siebie bez słowa bo każdy ma w głowoe swoje racje, a tak to można sprobowac zrozumiec druga osobe. Kiedys mielismy z tym ogromny problem i konczylo sie trzaskaniem drzwiami i pisaniem do siebie bezsensownych smsow, ale kilka lat zwiaz
ku i małżeństwa nauczyło mnie, że owszem trzaskania drzwiami i spektakularnego wyjścia z domu nie umiem sobie odmówić, ale potem ochłone, wracam i staram sie porozmawiać. Działa cuda, bo zwykle kończy się śmiechem i obroceniem całego "problemu" w "żart"
 
reklama
Badanie po 8 iui. 20 dc.
Zapadniety pecherzyk 28 I 16, endo 12. Czyli nie pekly. Cykl stracony. Taka mam dzis radosc z zycia.
Cholera... trzeba większa dawkę albo co innego na pęknięcie. Endo jak na 20d.c. tez bez szału...
Ja spróbowałabym całkowicie zmienić lekarza, klinike. Włączyć estrofem lub viagre (tak tak, wiem co piszę) na endometrium i koniecznie konska dawka czegoś na pęknięcie.
Głowa do góry bo jesteś tyle co po udrażnianiu i trzeba to wykorzystać.

I jeszcze jedno. Pomyśl, kto jest bardziej "zafiksowany" na punkcie córki Twojego emka. No ma ją i nic tego nie zmieni. Ale teraz jest z Tobą i razem z Tobą walczy. Pomimo uplywajacych lat, pomimo porażek, pomimo tego, że czasem macie się dość. Nie takie "przypadki" doczekały się dziecka. Wam też się uda. :*
 
reklama
Witajcie,
Jestem tutaj świeżak - mam do Was pytanie. Jestem po 2 inseminacji. Odbyła się dokładnie w sobotę. Centralnie od dnia inseminacji mam lekko brązowy śluz. Ewidentnie widać ze było krwawienie - pewnie lekko uszkodzona szyjka przy zabiegu. Lekarz uprzedzał ze może pojawić się takie coś ale martwi mnie ze już jest środa a to nie ustępuje.

Któraś miała podobnie?
Swoją droga czy jest turaj ktoś z Katowic lub okolic i leczy/leczył się w GynCentrum?

Powodzenia wszystkim starającym się o maluszka

Pozdrawiam M.
 
Ostatnia edycja:
Do góry