reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej. Ciekawe kiedy ja sie tak bede ciszyc kazdym kolejnym dniem.
Od samej owulacji bole w dole brzucha. Moze jakis stan zapalny mam. Chociaz bola co miesiac, ale skad ten bol. Nikt nie moze podac mi przyczyny.
I czy to mozliwe ze 6 dzien od ovitrelle nie ma juz po nim sladu. Cien cienia.
możliwe! widocznie świetnie się go pozbywasz :)
 
Hej. Ciekawe kiedy ja sie tak bede ciszyc kazdym kolejnym dniem.
Od samej owulacji bole w dole brzucha. Moze jakis stan zapalny mam. Chociaz bola co miesiac, ale skad ten bol. Nikt nie moze podac mi przyczyny.
I czy to mozliwe ze 6 dzien od ovitrelle nie ma juz po nim sladu. Cien cienia.
ciesz się już od dziś - naprawdę, masz szczęście, emka, który Cię wspiera i siłę i pewnie jeszcze tysiąc innych rzeczy... niektórzy tego nie mają...
 
Dziewczyny, głowy do góry, bo w końcu w dłoniach każdej "staraczki" na końcu tej ciężkiej drogi pojawi się taki obrazek jak niżej. I nie ma innej opcji!:)
Dzisiejsza wizyta i już 3,7 cm :) Wg OM 10+1 a wg usg 10+4 :) Dla mnie to ciągle szok :)
 

Załączniki

  • _20180618_133404.JPG
    _20180618_133404.JPG
    910,8 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny, głowy do góry, bo w końcu w dłoniach każdej "staraczki" na końcu tej ciężkiej drogi pojawi się taki obrazek jak niżej. I nie ma innej opcji!:)
Dzisiejsza wizyta i już 3,7 cm :) Wg OM 10+1 a wg usg 10+4 :) Dla mnie to ciągle szok :)
Gratuluję [emoji173]️[emoji173]️ dzidziul już pokaźnych rozmiarów [emoji6]
A ja mam masakrę od soboty. Wróciły mi wszystkie objawy z I trymestru. Jak w I nie wymiotowalam, tak cała sobotę i niedzielę spędziłam w łazience [emoji52][emoji52] mąż mi nawet pościeli obok kibelka, żeby mi się wygodnie odpoczywało pomiędzy. Dzisiaj wstałam rano i to samo ale już w mniejszej częstotliwości. Ale jeszcze 85 dni
 
reklama
Do góry