reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wczoraj byłam u gin w 10 dc i co okazuje się pęcherzyk 22- szok, zaskoczony myślał że będzie ok 16 i miał plan teraz to na szybko ovitrell wczoraj był i w piątek wizyta ponownie.
Wydaje mi się że taki pęcherzyk bo wcześniejszy cykl duphaston i luteina i 35 dni trwał cykl.

Teraz nawet nie wiem co dalej robić jak działać
To się tylko teraz cieszyć :) piękny :D
 
reklama
Wi3m wiem że teraz to sex machina
Ale co dalej jeśli się nie uda
Postaraj sie nie traktować tego w ten sposob, wiem, ze to trudne, ale organizm czuje ze nie robimy tego z przyjemnoscia i odrzuca ciąże. Wypozycz na dzis wieczor jakis lekki film, moze jakiegos Greya czy cos takiego i sprobujcie z humorem podejsc do tego. Wiem co mowie, serio. Kiedys moj mąż mi powiedział, że czuje moja spine i sam nie moze sie rozluznic. To ma być owoc miłości i przyjemnosci [emoji4] jak juz zmieniłam podejscie to było nam dużo łatwiej i mi i jemu. Kup dobre winko czy fajne drinki kolorowe zrób. I nie myśl, ze jak sie nie uda to bedzie tragedia. Uda sie nastepnym razem! Zaufaj 5-letniej staraczce [emoji4]
 
Postaraj sie nie traktować tego w ten sposob, wiem, ze to trudne, ale organizm czuje ze nie robimy tego z przyjemnoscia i odrzuca ciąże. Wypozycz na dzis wieczor jakis lekki film, moze jakiegos Greya czy cos takiego i sprobujcie z humorem podejsc do tego. Wiem co mowie, serio. Kiedys moj mąż mi powiedział, że czuje moja spine i sam nie moze sie rozluznic. To ma być owoc miłości i przyjemnosci [emoji4] jak juz zmieniłam podejscie to było nam dużo łatwiej i mi i jemu. Kup dobre winko czy fajne drinki kolorowe zrób. I nie myśl, ze jak sie nie uda to bedzie tragedia. Uda sie nastepnym razem! Zaufaj 5-letniej staraczce [emoji4]

wiem o czym mówisz sami nie raz mieliśmy takie spine ze działaliśmy pod presja i czapa wychodziła,
zartowałam z sexmachine ;p
 
ciesz się już od dziś - naprawdę, masz szczęście, emka, który Cię wspiera i siłę i pewnie jeszcze tysiąc innych rzeczy... niektórzy tego nie mają...

Hmm, emka? Jezdzi I robi bo ja chce. Ale gdybym powiedziala slowo ze koniec staran, nie wachal by sie 5 sek. Ma juz corke prawie dorosla. Az tak mu nie zalezy.
 
Ale na Tobie mu zależy! chce żebyś była szczęśliwa i jeździ! spójrz na to w ten sposób, jaka jestes dla niego ważna

Patrze tak. Naprawde. Ale to sie czuje ze tylko ty walczysz a druga osoba robi bo inaczej ty bedziesz zla I bedzie zle. Po prostu sie to czuje...
I jeszcze zna sie powody. Wiem troche smece, ale lapie mnie juz pms wiec robie sie paskudna...
 
Patrze tak. Naprawde. Ale to sie czuje ze tylko ty walczysz a druga osoba robi bo inaczej ty bedziesz zla I bedzie zle. Po prostu sie to czuje...
I jeszcze zna sie powody. Wiem troche smece, ale lapie mnie juz pms wiec robie sie paskudna...
Smęcisz czy nie potrzebujesz wsparcia - idź do psychologa polecam gorąco wygadasz się ulży Ci i będziesz miałą 3 x więcej energii
 
reklama
Każda z Nas ma gorsze chwile. Ja swojemu od 4 dni takie jazdy robię że w głowie się to nie mieści. Wiem że zasłużył wiem że należało mu się wpierdol słowny jak amen w pacierzu. Jednak czasami lepiej przemilczeć. Szkoda swoich nerwów. Dziewczyny musimy myć silne. Damy radę :)
 
Do góry